Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieva Prudnikovaitė: „Visaverčiams santykiams papildomų rekvizitų nereikia“

Ieva Prudnikovaitė
„Elly FotoAlibi“ nuotr. / Ieva Prudnikovaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Operos solistė mecosopranas Ieva Prudnikovaitė meilei ypatingų datų ir ritualų neieško – jos teigimu, su mylimu žmogumi ypatinga gali būti kiekviena diena.

„Svarbiausia, kad nebūtų abejingumo,“ – sako žymi artistė. Ir pripažįsta, kad nors Valentino dienos šeimoje nešvenčia, vis dėlto ši žada būti tobula – vasario 14 d. solistė koncertuos Vilniaus kongresų rūmų scenoje kartu su jos pamėgta vyriška kompanija – Jeronimu Miliumi ir maestro Gintaru Rinkevičiumi, diriguojančiu Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui.

Panašu, kad laukia išskirtinis draugystės lydimų žmonių koncertas, prieš kurį I.Prudnikovaitė sutiko atsakyti į keletą klausimų apie savo santykius su vyru ir artėjantį pasirodymą.

Kaip atrodo Jūsų svajonių vakaras su mylimu žmogumi?

Kodėl vakaras? Juk gali būti ir tobulas rytas! (Šypsosi.)  Manau, jog kiekviena eilinė diena jau yra ypatinga dėl to, kad esi sveikas, gyvas ir gali būti su savo brangiausiais. Jei trumpai, rožių krūvos ir „Moët&Chandon“ šampano tikrai nelaikau svajonių vakaro atributika. Tai labiau momentinės nuotaikos dalykas: absoliuti palaima gali ištikti nebūtinai puikios vakarienės metu, o ir lakstant su vyru ir dukra po sniegą, spaudžiant baisiam šalčiui. Arba jaukiai susikuitus stebėti, kaip kieme šmirinėja lapė. Arba galų gale diskutuoti apie ką nors iki nukritimo. Svarbu, kad nebūtų abejingumo. 

Su dirigentu Modestu Pitrėnu esate sukūrusi šeimą, auginate dukrą. Gal turite savų receptų ar ritualų, kaip nepaskęsti rutinoje ir sustiprinti santykius su vyru?
 
Jei santykiai su mylimu žmogum iš principo yra pilnaverčiai, jokio papildomo rekvizito ar „pritempto“  spektaklio tikrai nereikia. Žinau, kad šiais laikais stilinga trimituoti ir, pageidautina, viešinti savo siurprizus antrajai pusei, lankyti kažin kokius nuolankių žmonų kursus. Ir ačiū Dievui, jei tai padės sutvirtinti nors vieną santuoką. Man svarbiausia tai, kad yra didelis noras būti kartu ir galimybė visiškai atviromis akimis žiūrėti vienam į kitą.

Asmeninio archyvo nuotr./Ieva Prudnikovaitė
Asmeninio archyvo nuotr./Ieva Prudnikovaitė

Ko Jus išmokė santykiai su vyru?

Begalės dalykų. Mūsų pasirinktos profesijos jau pačios savaime sufleruoja, kad esame individualistai ir kažkiek egoistai. Susitarti su savo ego yra nemažas iššūkis. Bet poreikis gyventi kartu labai natūraliai susireikšminimą projektuoja į visai kitus dalykus. Vertybės verčiasi aukštyn kojom, ir tai yra labai geras jausmas (šypsosi). 

Esate operos solistė, bet Jus galima išvysti ir lengvesnio žanro koncertuose. Scenoje dažnai bendradarbiaujate su Jeronimu Miliumi, su juo ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru koncertuosite ir Valentino dienos vakarą. Kas paskatino Jus dirbti kartu? 

Pabūsiu nekukli ir pasakysiu, kad draugystė. Tiek su Jeronimu, tiek su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir maestro Gintaru Rinkevičiumi. Būtent su šiuo kolektyvu bent jau Lietuvoje koncertuota daugiausiai. Dainuoti diriguojant maestro visada yra išskirtinis malonumas. Dievinu kokybę, tikslumą ir bendrą muzikos pojūtį. O Jeronimas apskritai yra ypatingas žmogus. Visada labiau mėgdavau vyriškas kompanijas, tad ši Valentino diena (kurios, beje, šeimoje nešvenčiame), regis, bus tobula (šypsosi).

Ievos Prudnikovaitės ir Jeronimo Miliaus Valentino dienos koncertas su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro Gintaro Rinkevičiaus, įvyks vasario 14 d. 19 val. Vilniaus kongresų rūmuose. Bilietus galite įsigyti „Tiketoje“ ir Vilniaus kongresų rūmų kasoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt