Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Ieva Krivickaitė: „Noriu išleisti knygą ir pelną skirti vėžiu sergančių vaikų gydymui“

Ieva Krivickaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Ieva Krivickaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Septyniolikmetė Ieva Krivickaitė Lietuvoje išgarsėjo po to, kai dėl vėžiu sergančių vaikų ne tik nusiskuto savo ilgus plaukus, bet ir šioje socialinėje akcijoje sugebėjo surinkti 30 tūkstančių eurų, paskirtų onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Šiandien Ieva kreipėsi turėdama dar vieną prašymą, kuris, tiki, galėtų tapti nauju jos iššūkiu, vėlgi padėsiančiu sergantiems vaikams.

I.Krivickaitė socialiniame tinkle pasidalijo žinute, kurioje atvirauja apie savo norą parašyti knygą – gautą pelną jauna mergina vėlgi norėtų paaukoti vėžiu sergantiems vaikams.

„Pasidalink, jei Tau taip pat rūpi. Per septyniolika savo gyvenimo metų turėjau daug įvairios patirties. Visada maniau, kad žmonės yra ypatingi, lyg atskiros planetos, savo ašį matančios skirtingai ir besisukančios į skirtingas puses. Netobulai tobulos. Savaip įdomios. Žmogus visada buvo didžiulė mįslė. O tai, ką per daugybę metų sukaupia baltos palatų sienos, visada buvo labai arti manęs.

Jaučiu, kad negaliu būti tokia savanaudė ir su niekuo nesidalinti tais mįslių atsakymais, kuriuos įminti padėjo tos daug matančios sienos ir tarp jų dienas leidžiantys vaikai.

Krūvos tekstų ir įvairių išgyvenimų, bei minčių metų metus guli stalčiuose. Nuo tada kai išmokau raides ir galėjau dėlioti taisyklingus sakinius, kaupiau tai kas ateidavo iš erdvės, iš aplinkos. Viskas išgyventa, išjausta, tikra…
 
Noriu išleisti knygą. Savo pamąstymų knygą, su tam tikrais klausimais ir su galybę atsakymų, kurie slypi mumyse, tereikia įsiklausyti ir pajausti (šypsena). Ir apie didelius stebuklus vykstančius visai šalia.

Noriu išleisti knygą ir pelną skirti vėžiu sergančių vaikų gydymui, nes man labai rūpi. Visiškai neturiu patirties tame, todėl visų pirma labai norėčiau pasikalbėti su redaktore kuri galėtų man duoti keletą patarimų.

Jei Tau būtų įdomu laikyti mano knygą savo rankose ir prisiliesti prie to kuom aš gyvenu, būčiau labai dėkinga už šios mano žinutės pasidalijimą. Galbūt ji pasieks tą redaktorę kuri galės man padėti (šypsena). O ir skolinga tikrai neliksiu“, – tokį prašymą feisbuke išplatino I.Krivickaitė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt