Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieva Kačinskaitė-Urbonienė su vyru Simonu dukrai davė dvigubą vardą

Ievos Kačinskaitės-Urbonienės ir Simono Urbono šeimos gyvenimo akimirkos
Asmeninio albumo nuotr. / Ievos Kačinskaitės-Urbonienės ir Simono Urbono šeimos gyvenimo akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Politikė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė ir Simonas Urbonas jau savaitę džiūgauja. Jų šeimą aplankė gandrai. Pora sūpuoja trečiąją atžalą, dukrelę Džiugę Aurorą. Žinia apie dukros vardą jaunoji Lietuvos politikė pasidalijo antradienio popietę.

Pora jau augina 3 metų dukrą Anabelę ir dvejų metų sūnų Viesulą.

„Viso nėštumo metu vaikelį vadinome „džiaugsmeliu“. Kai sužinojom, kad gims princesė, abejonių neliko, bus„Džiugė“. Galiausiai pamatę, kad tokį vardą Lietuvoje turi gal tik dvi mergaitės, pagalvojome, kad iš tikrųjų galėtumėme mažylę taip pavadinti: trumpas, gražus, labai lietuviškas vardas“.
„Išgirdę Auroros vardą, sau pasakėme, kad jei gims per aušrą, taip ir pavadinsime. Būtent tada ji 04:20 ir išvydo pasaulį! Nors truputį pasimetėme, bet su likimu pyktis nenorėjome. Juolab, kad vardo Auroros skaičius 2, o Ieva gimdė antroje palatoje, savaitės diena pirmadienis, o taip ir įvyko ir dar daug sutapimų, kaip važiuojant į gimdymą prie „Akropolio“ iššokęs mažas stirniukas, kalbant apie vardą - Bembis yra mūsų šeimos, santuokos simbolis.
O kai paklausėme savo vyriausios dukros verdikto, ji atsakė turi būti abu vardai, tad princesė jau su užkabintu Džiugės Auroros herbu“, - portalui Žmonės.lt apie vardo atsiradimo istoriją pasakojo Simonas.

Asmeninio albumo nuotr. /Ievos Kačinskaitės-Urbonienės ir Simono Urbono šeimos gyvenimo akimirkos
Asmeninio albumo nuotr. /Ievos Kačinskaitės-Urbonienės ir Simono Urbono šeimos gyvenimo akimirkos

Dukrai davusi dvigubą vardą Ieva Kačinskaitė-Urbonienė pasidalijo jausminga savo ir kūdikio nuotrauka. „Džiugė Aurora Urbonaitė“ - mergytę pristatė politikė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Vardas Naujiena
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt