Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Identiškos trynukės ištekėjo tą pačią dieną vilkėdamos vienodas sukneles

Identiškus trynukės Rafaela, Rochele ir Tagiane Bini ištekėjo tą pačią dieną vilkėdamos vienodomis suknelėmis
Kadras iš vaizdo įrašo / Identiškos trynukės Rafaela, Rochele ir Tagiane Bini ištekėjo tą pačią dieną vilkėdamos vienodomis suknelėmis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ne kiekvieną dieną gali išvysti, kaip net trys visiškai vienodos nuotakos tuo pačiu metu žengia link altoriaus ir dar vilki tokiomis pačiomis suknelėmis. Tokį neįprastą reginį buvo galima pamatyti praėjusį šeštadienį Brazilijoje, kur vienu metu už sako išrinktųjų ištekėjo identiškos trynukės.

29-erių seserys Rafaela, Rochele ir Tagiane Bini britų portalui „Daily Mail“ sakė neplanavusios per vestuves atrodyti vienodai, priešingai, jos norėjo, kad jų įvaizdžiai skirtųsi.

Tačiau pradėjusios vaikščioti po nuotakų salonus, jos vis tiek visos linkdavo prie tų pačių suknelių.

„Mes išbandėme daug skirtingų suknelių modelių, bet vis tiek visoms labiausiai patiko ta pati, – „Daily Mail“ sakė Rochele. – Net neverta stengtis to išvengti, vistiek visada būna šitaip.“

VIDEO: Identical triplets marry on the same day at the same time

Besirinkdamos šukuosenas ir makiažą, seserys ir vėl išsirinko tą patį. Per vestuves skyrėsi (ir leido kitiems jas atskirti) tik suknelių petnešėlės ir kiekvienos nuotakos puokštė – jos buvo iš skirtingų spalvų gėlių.

Tikrai žinojau, kuri yra mano – ji buvo pati gražiausia

Paklausti, kaip sekėsi atskirti vienodai atrodančias mylimąsias, jaunikiai nė nedvejojo – jiems iš karto buvo aišku, kuri yra jų nuotaka.

„O, taip, tikrai žinojau, kuri yra mano, be jokių abejonių. Suparatau, vos tik ji įžengė į bažnyčią, ji buvo pati gražiausia“, – sakė Eduardo, kuris vedė vyriausią iš trynukių Tagiane.

Kaip vienu metu prie altoriaus palydėti iš karto tris dukras, galvą teko pasukti ir merginų tėvui Pedro. Buvo nuspręsta, kad iki vidurio jos ateina vienos, o tada tėtis kiekvieną atskirai palydi iki altoriaus ir atiduoda būsimam vyrui.

Kadras iš vaizdo įrašo/Identiškus trynukės Rafaela, Rochele ir Tagiane Bini ištekėjo tą pačią dieną vilkėdamos vienodomis suknelėmis
Kadras iš vaizdo įrašo/Identiškos trynukės Rafaela, Rochele ir Tagiane Bini ištekėjo tą pačią dieną vilkėdamos vienodomis suknelėmis

Pirmoji iš seserų savo meilę rado Rafaela – prieš 10 metų studijuodama universitete ji susipažino ir įsimylėjo savo bendravardį Rafaelį. Po metų ir Rochele sutiko savo būsimąjį vyrą Gabrielį, o paskutinė iš seserų įsimylėjo Tagiane. Nors pradėjo draugauti vėliausiai, Tagiane ir Eduardo susižadėjo pirmieji. Sužinoję apie jų sužadėtuves, merginų tėvai Pedro ir Salete pasiūlė beprotišką mintį – visoms ištekėti vienu metu. Ši mintis seserims ir jų mylimiesiems patiko ir štai – vyru ir žmona jie visi tapo tuo pačiu metu, per vienas įspūdingiausių vestuvių, kokias tik yra matęs jų gimtasis miestas Passo Fundo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt