Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Į Vilnių atvyko pasaulio breiko čempionai „Flying Steps“

Vokietijos šokių trupė „Flying Steps“
Dirk Mathesius/Red Bull Content Pool nuotr. / Vokietijos šokių trupė „Flying Steps“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienį Vilniuje nusileido lėktuvas su daugkartiniais pasaulio breiko čempionais „Flying Steps“. Likus kelioms iki projekto „Red Bull Flying Bach“ premjeros atvykę šokėjai spės nuveikti ne vieną svarbų darbą. Jau netrukus jie imsis vertinti TV projekto „Red Bull Flying Bach Local Challenge“ finalistus.

Suskaičiavus projekto komisijos ir internetu balsavusių žiūrovų balsus paaiškėjo ir paskutinioji finalistų komanda „Royalty“, prisijungusi prie „Hepta“, „Fond of Sound“, „In*Beat“ bei „Low Air“.  

Lietuvoje viešintys „Flying Steps“ iš penkių finalistų išrinks dvi komandas, kurios geriausią savo formą pasaulio čempionams pademonstruos gyvai. 

Kas taps projekto nugalėtojais ir Vilniaus Kongresų rūmuose „apšildys“ pasaulio čempionus pirmieji sužinos „Red Bull Flying Bach“ premjeros svečiai.

Analogų neturintis klasikinę muziką bei gatvės šokį suvienijęs projektas „Red Bull Flying Bach“ Vilniuje iš viso bus pademonstruotas tris kartus lapkričio 26-ąją ir 27-ąją, ir kiekvieną jų Kongresų rūmai bus sausakimši – prekyboje nebeliko nė vieno laisvo bilieto.

Ketvirtadienį, lapkričio 26-ąją vyks ir oficialus renginio „afterparty“ – visi žiūrovai kviečiami į sostinės naktinį klubą „Studio 9“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt