Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Į nuosavą namą išsikrausčiusi Oksana Pikul-Jasaitienė savo butui Vilniuje ieško nuomininkų

Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis
Asmeninio albumo nuotr. / Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Oksana Pikul-Jasaitienė paskelbė išnuomojanti savo 3 kambarių butą Vilniuje, Antakalnio rajone. Pati kartu su S.Jasaičiu ji neseniai išsikraustė gyventi į nuosavą namą Vilniaus pakraštyje.

O.Pikul-Jasaitienės butas yra Antakalnyje, Šilo gatvėje. Skelbimą, kad nuomoja butą, ji įdėjo į internetą.

Prabangų 3 kambarių butą Oksana norėtų išnuomoti už 750 eurų (2590 Lt) per mėnesį, būsimam gyventojui siūlo visus patogumus, taip pat – baldus. 

Oksanos Pikul-Jasaitienės skelbimas
Oksanos Pikul-Jasaitienės skelbimas

O šį pirmadienio vakarą 20.25val. LNK laidoje „Nuo... Iki...“ – atviras Oksanos interviu apie praeityje padarytas klaidas, karjeros pabaigą ir ilgai nepavykusius bandymus susilaukti kūdikio.

Dainininkė ir grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė savo vestuves su garsiu krepšininku Simu Jasaičiu atšventė jau prieš pusantrų metų. Lygiai tiek laiko pora bandė susilaukti kūdikio. Tik dabar garsi moteris paskelbė pasitraukianti nuo scenos, nes laukiasi penktą mėnesį ir užmaskuoti vis didėjantį pilvuką tapo sudėtinga.

Puikiai suvokiu, kad nėščia moteris negali ant scenos staipytis aprengusi tokiais drabužėliais, kurie tapo mūsų grupės skiriamuoju ženklu.

„Puikiai suvokiu, kad nėščia moteris negali ant scenos staipytis aprengusi tokiais drabužėliais, kurie tapo mūsų grupės skiriamuoju ženklu“, – atvirai sako Oksana.

Be to, iš savo vyro ji jau seniai girdėdavo priekaištus dėl per ne lyg seksualių sceninių drabužėlių, todėl Simas, sužinojęs apie žmonos sprendimą bent trumpam pasitraukti nuo scenos, labai apsidžiaugė.

Oksana Pikul nebijo pasakoti apie sunkumus, su kuriais susidūrė norėdama susilaukti pirmagimio. „Buvo momentų, kai tikrai galvojau, jog kažkas negerai, kad galbūt mes negalėsime turėti vaikelio. Abu netgi nuėjome pasidaryti specialių tyrimų, tikėjomės išsiaiškinti, kodėl mums niekaip nepavyksta“, – pasakos Oksana.

Šį pirmadienį laidoje „Nuo... Iki...“ Oksana papasakos, ką jai patarė medikai. 

„Daugelis moterų svajoja tapti krepšininkų širdies draugėmis ir žmonomis. Joms atrodo, kad su jais gyvenimas rožėmis klotas – juk šalia sportiškas vyras, turintis didžiulę sąskaitą banke, populiarus. Tačiau ne viso pagalvoja, kad ištekėti už krepšininko reiškia atsisakyti savęs“, – sako Oksana Pikul, kuriai iki šiol pavyko suderinti karjerą ir santuokinį gyvenimą, tačiau ji pripažįsta, kad vaiko atsiradimas gali daug ką pakeisti.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./„Make Up Store“ šventinis renginys
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt