Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Į naujausios Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymą teatre rinkosi tik kviestinė publika

Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymo svečiai: Indrė Kavaliauskaitė, Agnė Jagelavičiūtė ir Kęstas Rimdžius, Inga Budrienė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymo svečiai: Indrė Kavaliauskaitė, Agnė Jagelavičiūtė ir Kęstas Rimdžius, Inga Budrienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienio vakarą mados mylėtojai rinkosi į Vilniaus mažąjį teatrą. Lietuvos drugelių karaliene vadinama dizainerė Agnė Kuzmickaitė surengė savo naujos, pavasariui ir vasarai skirtų drabužių kolekcijos pristatymą.

VIDEO: Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymas

Įvertinti dizainerės kūrybos ir pasigrožėti jau trečiosios jos kolekcijos modeliais atvyko būrys menininkės draugų, bičiulių, tarp kurių buvo galima sutikti ne vieną verslo, pramogų, kultūros ir meno atstovą.

Svečių galerija:

Tarp vakaro svečių buvo galima išvysti ne vieną A.Kuzmickaitės kūrybos gerbėją, pasipuošusį drugelių aplikacijomis puoštais menininkės drabužiais. Viena jų – ištikima menininkės gerbėja Inga Budrienė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Inga Budrienė (dešinėje)
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Inga Budrienė (dešinėje)

Renginyje sublizgėjo ir dizainerės A.Kuzmickaitės pristatymų nepraleidžianti stilistė Agnė Jagelavičiūtė. „Agnės kūrybą vertinu kitaip, nei didžioji dalis žmonių. Vertinu ją ne tik už visų pamėgtus ar nekenčiamus drugelius, daug kam jie galbūt jau ir nusibodę. Tačiau Agnė sugeba derinti komerciją ir meną. Ji sugeba išlikti ištikima savo kūrybai, tai labai svarbu“, – Žmonės.lt sakė A.Jagelavičiūtė.

Į renginį ji atvyko pasipuošusi naujos dizainerės kolekcijos drabužiu, prie jo priderino modernią A.Kuzmickaitės drugelio formos rankinę. „Aš didžiuojuosi tuo, kad prekės ženklas toks stiprus. Paskutinį kartą oro uoste Barselonoje savo eilę radome pamatę du žmones, vilkinčius Agnės drugeliais. Iškart supratome, kad lietuviai“, – juokėsi ji, tačiau patikino, kad drugelio simbolis jai jau praeitas etapas. „Buvau viena pirmųjų drugelio gerbėjų, bet man jau norisi kitų Agnės dalykų“, – mintimis dalijosi A.Jagelavičiūtė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Agnė Jagelavičiūtė ir Kęstas Rimdžius
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Agnė Jagelavičiūtė ir Kęstas Rimdžius

Kolekcijos pristatymo jau antrus metus iš eilės nepraleido ir su mama atvykusi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu. „Man artimas Agnės kūrybos stilius, tačiau dar artimesni patys žmonės. Labai simpatizuoju tiek Agnei, tiek Sauliui. Agnė turi labai gerą pojūtį, ji supranta, kokia turi būti moteris: spalvinga, nebijoti iššūkių, moteriška. Be to, patys drabužiai yra praktiški ir dėvimi. Ji mato formą ne kaip plastilino gabalą, ji mato formas“, – sakė ji.

J.Arlauskaitės spintoje taip pat galima rasti keletą A.Kuzmickaitės drabužių, tačiau labiausiai jai patinka dizainerės dovanota kepurė su drugeliu. „Pradžioje svarsčiau, ar ją nešioti, atrodė, kad tie drugeliai jau nuvalkioti, tačiau vėliau supratau, kad pati kuriu savo stilių ir kad priderinusi kepurę prie drabužių, labai gerai jaučiuosi“, – kalbėjo Jazzu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Justė Arlauskaitė-Jazzu su mama Aukse
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Justė Arlauskaitė-Jazzu su mama Aukse

 
Tarp vakaro svečių buvo galima pamatyti ir žaliomis kelnėmis bei blizgančiais sidabriniais bateliais pasipuošusią Indrę Kavaliauskaitę. „Esu ne tik Agnės, bet ir visų lietuvių kūrėjų gerbėja. Labai džiaugiuosi, kad lietuviai kuria, stengiasi ir daro pristatymus. Galbūt ne taip dažnai į juos nueinu, bet stengiuosi prie jų prisidėti, padėti ir pirkti“, – sakė ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Indrė Kavaliauskaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Indrė Kavaliauskaitė

Vienas garbiausių vakaro svečių – A.Kuzmickaitės tėtis, filosofas, profesorius Bronislovas Kuzmickas. „Į pristatymą atėjau pakiliai nusiteikęs. Mačiau, kaip Agnė stengėsi ir rengėsi šiam įvykiui. Jos sėkmė kartu ir mano sėkmė. Manau, kad tėvų ir vaikų ryšys, ypač kūrybiniu požiūriu, turi būti labai glaudus“, – Žmonės.lt sakė B.Kuzmickas.

Su dukra jis dažnai pasikalba apie kūrybą, todėl dizainerės idėją sukurti kolekciją pagal jo anūkės Leonardos piešinius jis vertina itin palankiai. „Kūrybai preteksto ir įkvėpimo reikia ieškoti savo artimiausioje aplinkoje. Jeigu teisingai, šviežiomis akimis pasižiūri į kokį nors daiktą, gali suvokti, kad iš jo gali išaugti įdomią interpretaciją“, – kalbėjo profesorius.

Dukrą dažniausiai palaikantis B.Kuzmickas vis dėlto sakė ne iki galo suprantantis pagrindinės, silikoninės suknelės idėją. „Tiesioginio žiūrovo įspūdžio man nepakanka. Reikia, kad kas nors dar stovėtų šalia ir paaiškintų. Čia – kaip ir šiuolaikiniame mene: norint suvokti estetinį įspūdį, reikia, kad autorius išdėstytų savo filosofiją“, – linksmai mintimis dalijosi jis.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Bronislovas Kuzmickas
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Bronislovas Kuzmickas

Žaismingu galvos aksesuaru pasipuošusi į renginį atvyko ir prieš mėnesį Las Vegase už mylimojo, architekto Justino Žalio ištekėjusi stilistė Austėja Jablonskytė. „Esu Agnės gerbėja, man patinka jos kūryba, patiko kolekcija. Silikoninė suknelė – netikėta, bet labai įdomu. Pati esu ekstravagantiškas žmogus, man patinka viskas, kas yra truputį kitaip. Tai labai sveikintina ir įdomu“, – sakė ji.

Austėjos drabužinėje galima rasti ne vieną dizainerės kurtą drabužį, tačiau eidama į naujos kolekcijos pristatymą Austėja nusprendė jų nesirinkti. „Maniau, kad šiandien visos skraidys pasipuošusios drugeliais“, – juokėsi stilistė.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Austėja Jablonskytė ir Justinas Žalys
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Austėja Jablonskytė ir Justinas Žalys

A.Kuzmickaitė naujai savo kolekcijai šį kartą nedavė jokio pavadinimo, daug svarbiau tai, kad visi modeliai įkvėpti jos trejų su puse metų dukros Leonardos piešinių.

„Iš pirmo žvilgsnio vaiko makaliūzės atrodo chaotiškos, netgi beprasmės tačiau kai jas piešia savas vaikas, tėvai į tai žvelgia kitaip. Vaikų piešiniai – universali kalba. Šią mažo žmogaus kūrybinę išraišką perkėliau į rūbą“, – sakė A.Kuzmickaitė.

Naujausią A.Kuzmickaitės drabužių kolekciją pristatė daugiau nei keturiasdešimt garsiausių Lietuvos manekenių, tarp kurių buvo galima išvysti ir Moniką Račiūnaitę, Karoliną Toleikytę, Moniką Kontrimaitę bei pagrindinį silikoninės suknelės modelį pristačiusią Kristiną Gromovaitę. Podiumu taip pat žengė ir vyrams skirtą švarko bei šortų ansamblį pristatė A.Kuzmickaitės vyras, dainininkas Saulius Prūsaitis

Surengti mados šventę A.Kuzmickaitei padėjo profesionalų komanda, prisidėjusi ir prie ankstesnių jos kolekcijų pristatymų:  Milda Juknevičiūtė-Savickienė, Slavomiras Leontjevas, modeliais rūpinosi Renata Mikailionytė, apšvietimu – Eugenijus Sabaliauskas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nauja Agnės Kuzmickaitės kolekcija: dukros piešinių įkvėpti raštai ir silikoninė suknelė

Žiūrėkite kolekcijos pristatymo vaizdo įrašą:

VIDEO: Agnė Kuzmickaitė 2015

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt