Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Į modelių atranką Pekine išvykusi Simona Burbaitė pateko į neregėtą smogą

Simona Burbaitė su bičiule
Asmeninio albumo nuotr. / Simona Burbaitė su bičiule
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Modelis Simona Burbaitė vos prieš kelias dienas susikrovė lagaminus ir išvyko į Kiniją – čia merginos laukia modelių atrankos ir fotosesijos. Tačiau atvykus į Pekiną laukė ne tik tai – šiuo metu smogas čia pasiekė aukščiausią lygį, dėl jo uždarinėjamos net mokyklos.

„Pagaliau pagavau normalų internetą. Prasidėjo pirmieji kastingai, labai įdomu viskas čia! Bet kaip tyčia, šiandien ir dar tris dienas Pekine bus didžiausias užterštumas koks tik yra buvęs, mašinų srautas gatvėse labai ribojamas. Todėl su Ruslana dėvime kaukes. Ir manau tai bus neatskiriamas mano draugas visoje kelionėje... Nes smogas ir smarvė iš tiesų kažkas baisaus čia!

Pažadu rašyti kiek tik bus galimybė. O dabar žinokit, kad gyva, sveika ir labai laiminga, galėdama pamatyti tokią šalį ir kultūrą! Linkėjimai!“ – tokį komentarą S.Burbaitė parašė po nuotrauka, kuriame ji su minėta mergina įsiamžinusios Pekino gatvėje, ant veidų užsirišusios kaukes.

Pranešama, kad nuo antradienio ryto iki ketvirtadienio Kinijos sostinėje nedirbs valstybinės mokyklos, neveiks kai kurios gamyklos bus ribojamas automobilių eismas. Žmonės įspėjami dėvėti kaukes.

Daugiau apie smogą Pekine skaitykite čia.

Simoną į modelių atrankas Kinijoje išlydėjo jos ilgametis širdies draugas Matas Kolpertas. Oro uoste pora romantiškai atsisveikino prieš laukiantį laikiną išsiskyrimą.

Asmeninio albumo nuotr./Simonos Burbaitės skimirka iš Kinijos
Asmeninio albumo nuotr./Simonos Burbaitės akimirka iš Kinijos
Asmeninio albumo nuotr./Simonos Burbaitės skimirka iš Kinijos
Asmeninio albumo nuotr./Simonos Burbaitės akimirka iš Kinijos
VIDEO: MODELS LIFE | FIRST CASTING IN BEIJING, CHINA
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt