Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Į „Lūžio taško“ premjerą Holivude aktoriai leidosi net iš dangaus: žiūrėkite video

„Lūžio taškas“
„AcmeFilm“ nuotr. / „Lūžio taškas“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šią savaitę Holivude įvyko įtempto ekstremalaus veiksmo filmo „Lūžio taškas“ premjera. Tačiau tai nebuvo tiesiog  įspūdingais apdarais apsirengusių  žvaigždūnų pobūvis. Ant raudonojo kilimo filmo aktoriai leidosi iš dangaus.  

Penki kostiumsparniais apsirengę ekstremalai iššoko iš maždaug dviejų kilometrų aukštyje esančio sraigtasparnio ir nusileifo tiesiai ten, kur tuo metu buvo susirinkęs didžiulis būrys gerbėjų bei žurnalistų.

Tačiau tai, jog filmas buvo pristatytas taip neįprastai, neturėtų stebinti. Juostoje „Lūžio taškas“ pasakojama nutrūktgalviška istorija apie grupę gerai treniruotų atletų, galinčių čiuožti didžiausiomis bangomis ar be jokios įrangos kopti į stačiausią uolą, puikiai valdančius motociklus, snieglentes ir kostiumsparnius. 

„AcmeFilm“ nuotr./„Lūžio taškas“
„AcmeFilm“ nuotr./„Lūžio taškas“

„Tai tik maža dalelė to, ką pamatysite filme.  Triukai atims žadą ir atrodys lyg iš fantastinio filmo, tačiau norime patikinti – visus juos atlieka ne kompiuterio programos, o tikri savo srities profesionalai atletai. Būtent dėl šios priežasties žiūrint istoriją ekrane, ir dar 3D formatu, adrenalino antplūdis garantuotas“, – premjeros metu intrigavo „Lūžio taško“ prodiuseriai. 

Juosta pasakos nė sekundei atsipūsti neleidžiančią istoriją apie ekstremalus, kurie įvykdo virtinę neįtikėtinų apiplėšimų. Tuomet FTB liepia jaunam agentui Džoniui infiltruotis į jų gaują ir ją demaskuoti. Tačiau įgavęs gaujos vadeivos pasitikėjimą ir sužinojęs jo tikruosius tikslus, pareigūnas ima abejoti, kieno jis pusėje.

Filmas Lietuvos kino teatruose pasirodys jau per Kalėdas, gruodžio 25 dieną.

VIDEO: LŪŽIO TAŠKAS - įtemptas ekstremalaus veiksmo filmas - kinuose nuo gruodžio 25 d. (anonsas)
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Holivudas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt