Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Į lenktynininko Jensono Buttono vilą Prancūzijoje įsilaužę plėšikai apsvaigino jį ir žmoną dujomis

Jensonas Buttonas ir Jessica Michibata
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Jensonas Buttonas ir Jessica Michibata
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Į „Formulės-1“ lenktynininko Jensono Buttono (35 m.) ir jo žmonos Jessicos Michibatos (30 m.) atostogų vilą Prancūzijos pietuose šią savaitę įsilaužė vagys ir išsinešė turto už 300 tūkst. svarų sterlingų (428 tūkst. eurų). Tarp pavogtų daiktų – ir didžiulis Jessicos Michibatos sužadėtuvių žiedas, skelbia „The Telegraph“.

Jensonas Buttonas ir Jessica Michibata buvo namuose, kai į juos įsilaužė plėšikai – vagys sutuoktinius apsvaigino dujomis. Vagystės metu namuose buvo dar trys žmonės, jie taip pat buvo apsvaiginti – visi tuo metu gulėjo savo lovose.

Manoma, kad dujų vagys prileido per ventiliacijos sistemą, o kai šeimininkai prarado sąmonę, jie įėjo vidun.

„Plėšikai buvo tame pačiame kambaryje kaip ir Jensonas ir Jessica, jie knaisiojosi po visus jų stalčius šalia pačių šeimininkų. Kadangi jie buvo apsvaiginti, plėšikai galėjo laisvai karaliauti jų namuose. Tikrai baisu žinoti, kad tie nusikaltėliai buvo tame pačiame kambaryje kaip ir jie“, – „The Sun“ pasakojo vienas šaltinis iš lenktynininko aplinkos.

„Scanpix“ nuotr./Jensonas Buttonas ir Jessica Michibata
„Scanpix“ nuotr./Jensonas Buttonas ir Jessica Michibata

Vagys pasiėmė 250 tūkst. svarų sterlingų (356 tūkst. eurų) kainavusį Jessicos Michibatos sužadėtuvių žiedą ir kitų vertingų daiktų.

Apie vagystę sutuoktiniai sužinojo tik atsibudę ryte – jų namai buvo apversti aukštyn kojomis ir jie suprato buvę apsvaiginti.

Prancūzijos policijai toks vagystės medotas jau pažįstamas – pastaruoju metu tokiu būdu buvo apiplėšta ne viena prabangi vila. Vagys kol kas dar nesučiupti.

„Scanpix“ nuotr./Jensono Buttono mylimoji – fotomodelis Jessica Michibata
„Scanpix“ nuotr./Jensono Buttono mylimoji – fotomodelis Jessica Michibata
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt