Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Į karūnos skandalą patekusi „Mis Aukštaitija“ Ernesta Miškinytė: „Mane apdrabstė purvais prieš visą Lietuvą“

Ernesta Miškinytė
Savifoto.lt nuotr. / Ernesta Miškinytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Žiniasklaidoje pasklidus žiniai apie tai, kad „Mis Aukštaitija 2014“ titulą iškovojusi Ernesta Miškinytė organizatoriams negrąžina karūnos, ji pati Žmonės.lt teigė, kad tai – tik vienos pusės pateikta įvykių versija, o ji pati esą šokiruota dėl kilusio skandalo.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas savaitgalį sulaukė neįprasto pareiškimo. Į pareigūnus kreipėsi konkurso „Mis Aukštaitija“ organizatoriai, nes Ernesta neva nesutiko grąžinti rankų darbo vienetinės karūnos, kuri gegužės 22 dieną turi būti įteikta naujai gražiausiai Aukštaitijos merginai.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Mis Aukštaitija“ organizatoriai karūną iš gražuolės atsiėmė tik įsikišus policijai

Žmonės.lt kalbinta renginio „Mis Aukštaitija“ organizatorė Ieva Žiukaitė-Damaševičienė teigė, kad karūną mergina pagal pasirašytą sutartį grąžinti turėjo iki gegužės 10 dienos, mat ją reikia atnaujinti ir suspėti paruošti prieš naują konkursą. Karūną ji teigė atgavusi tik vėlų gegužės 10-osios vakarą, kuomet nusiuntė Ernestai nufotografuotą pareiškimą iš policijos. Moteris svarstė, kad tik pamačiusi, kad situacija iš tiesų rimta ir pasiekė net policiją, Ernesta jai pristatė karūną.

Organizatorė tikino, kad su mergina bandė susisiekti kelis mėnesius pačiais įvairiausiais būdais – skambino, rašė žinutes telefonu ir socialiniame tinkle, tačiau, anot jos, Ernesta karūnos grąžinti neskubėjo ir vis rasdavo pasiteisinimų arba išvis ignoruodavo prašymus. Moteris teigė, kad į policiją nusprendė kreiptis nebetekusi vilties, kad E.Miškinytė grąžins karūną iki sutartyje numatytos datos.

Savifoto.lt nuotr./2014 metų Mis Aukštaitija ir Mis Publika Ernesta Miškinytė
Savifoto.lt nuotr./2014 metų Mis Aukštaitija ir Mis Publika Ernesta Miškinytė

Žmonės.lt susisiekus su E.Miškinyte, ši negalėjo suvaldyti ašarų ir teigė, kad vis dar negali atsigauti po įvykusio skandalo. „Man šokas, esu visiškai stresinėje situacijoje, visą dieną verkiau – mane purvais apdrabstė prieš visą Lietuvą. Šiandien man reikia nurimti ir aš tikrai pažadu, kad taip visko nepaliksiu – duosiu atkirtį, papasakosiu, kaip viskas iš tikrųjų vyko su ta karūna“, – Žmonės.lt sakė Ernesta.

Esu protinga panelė ir suprantu, kad karūną reikia grąžinti. Negi aš su ja slapstysiuosi kažkur oloje?

Mergina patikino, kad organizatorių pateikta įvykių versija – vienokia, tačiau, esą, viskas yra kiek kitaip. Ernesta žadėjo, kad „duos smarkų atkirtį“, kai tik nurims ir galės pateikti savo versiją.

„Niekas nežino, kaip viskas vyko iš tiesų. Aš tik galiu patikinti, kad esu protinga panelė ir suprantu, kad karūną reikia grąžinti. Negi aš su ja slapstysiuosi kažkur oloje? Apmėtė mane purvais, bet aš netylėsiu – turiu visas žinutes, kuriose mane įžeidinėjo, jose taip pat buvo kalbėta, kad aš pati perduosiu karūną kitai, paskui – kad jau nebe... Mano versija kitokia ir aš ją atskleisiu vėliau“, – žadėjo mergina.

Atgavusi karūną organizatorė atsiėmė pareiškimą iš policijos, taigi Ernestai jokia bauda nebegresia. Vis dėlto mergina teigė, kad ne bauda jai skaudžiausia, o „jos vardo apjuodinimas“, mat, merginos įsitikinimu, ji nepažeidė sutarties ir nepadarė nieko blogo.

„Pareiškimas atsiimtas, nes sekmadienį aš pati Ievai į namus nuvežiau karūną. Pati, jokia policija nevažiavo ir negrobė jos iš manęs. Neturėjau nė minties, kad karūna yra mano ir niekam jos neduosiu. Sutartyje parašyta, kad karūna atitenka prizininkei iki sekančių metų „Mis Aukštaitija“ rinkimų. Ar jie jau įvyko? Juk ne“, – teisinosi ji.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Skandalas Karūna
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt