Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Į „Jaguar“ įvažiavęs ir iš įvykio pasišalinęs Patrice'as Romulas: „Taip nutiko dėl bendravimo stokos“

Patrice'as Romulas su advokate
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Patrice'as Romulas su advokate
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas iš naujo pakėlė bylą, kurioje garsios lietuvių manekenės Kristinos Tučkutės sutuoktinis, Kanados pilietis Patrice'as Romulas kaltinamas Vilniuje padaręs avariją ir pasišalinęs iš įvykio vietos.

Rugpjūčio 10 d. apie 23 val. sostinės Stiklių gatvėje įvykusioje avarijoje P.Romulo vairuojamas prabangus „Rolls-Royce“ automobilis atsitrenkė į vilniečio Kipro B. „Jaguar“.

Tuomet po vakarienės iš prašmatnaus restorano išėjęs kanadietis verslininkas sėdo į „Rolls-Royce Wraith“ ir ketino važiuoti namo. Kelią iš aikštelės milijonieriui užstojo keli taksi automobiliai, todėl jis buvo priverstas manevruoti atbulomis. Galiausiai atsitrenkė į kitą prabangų automobilį, o nepavykus su jo vairuotoju susitarti vietoje dėl padarytos žalos, pasišalino iš įvykio vietos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kristinos Tučkutės vyras Patrice'as Romulas dėl „Rolls Royce“ ir „Jaguar“ avarijos aiškinasi teisme

Dar mėnesio pradžioje vykusiame posėdyje apie avariją teisme pasakojo ir ją matęs „Stiklių“ durininkas Valentinas Bukovskis. Pasak jo, susidūrus automobiliams garsas buvo stiprus, tačiau akivaizdžios žalos ir apgadinimų nesimatė. Liudytojo teigimu, iškart po avarijos P.Romulas išlipo iš automobilio pažiūrėti, kas atsitiko, bandė kalbėtis su „Jaguar“ vairuotoju. Tačiau šis nebuvo nusiteikęs itin geranoriškai, o išlipęs pradėjo rėkauti, sakė, kad susitarti nepavyks.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Patrice'as Romulas su advokate
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Patrice'as Romulas su advokate

Praėjusį kartą posėdyje nedalyvavęs „Jaguar“ vairuotojas Kipras B. ketvirtadienį atvyko duoti savo parodymų.

„Pamačiau, kad įsijungė galinės šviesos ir automobilis pradėjo važiuoti atgal. Perspėjau garsiniu signalu, reakcijos nebuvo, įvyko smūgis. Automobilis ne lietuviškais numeriais, žinau, kad tokiais atvejais viskas sprendžiama sudėtingiau, iškart paskambinau bendruoju pagalbos telefonu pranešti apie įvykį policijai“ , – sakė „Jaguar“ vairuotojas.

Pasak jo, iškart po avarijos prie jo išlipęs iš automobilio priėjo P.Romulas, tačiau tuo metu Kipras B. kalbėjo telefonu su policija, todėl negalėjo su juo bendrauti. „Girdėjau tik, kad jis teigė, jog čia nieko nėra, pradėjo sakyti, kad nėra jokių problemų. Pradžioje dar patraukė mašiną šiek tiek į dešinę tarsi bandydamas prisiparkuoti, paskui išvažiuodamas pasakė: „Tu mane susirasi.“ Ir išvažiavo“, – posėdyje pasakojo Kipras B.

„Jaguar“ vairuotojas teigė, kad automobilis buvo akivaizdžiai apgadintas. „Sulankstytos priekinės grotelės, iškritęs priekinis dešinys žibintas, bamperio deformacijos. Pradžioje matėsi tik pabraižymai, tačiau vėliau sutrūkinėjo lakas“, – sakė Kipras B.

Apie automobilio žalą patvirtino ir ankstesniame posėdyje dalyvavusi „Jaguar“ keleivė Ieva. Tuomet ji patvirtino, kad rūkinio žibinto net nesimatė, nes jis buvo įstumtas į bamperio vidų, be to, buvo įlenktos priekinės grotelės.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Patrice'as Romulas teisme
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Patrice'as Romulas teisme

Pats P.Romulas savo kaltės neneigia, tačiau teigia, kad tikslo pasišalinti tyčia – neturėjo. „Taip nutiko dėl bendravimo stokos, pamaniau, kad viskas gali pasibaigti civiliniais santykiais, nekeliant baudžiamosios bylos. Kai susisiekiau su vairuotoju, jis man pateikė sąskaitą už padarytą žalą, aš iškart užmokėjau. Dėjau visas pastangas, kad dalyvaučiau teismo posėdžiuose, nors turėjau vykti į užsienį. Neturėjau tyčios išvengti atsakomybės ir nuo jos pabėgti. Visą atsakomybę prisiimu už įvykį“, – posėdyje sakė P.Romulas.

Jei K.Tučkutės vyras šioje byloje bus pripažintas kaltu dėl piktybinio pasišalinimo iš eismo įvykio vietos, jam grės kone tūkstantinė bauda ir vairuotojo pažymėjimo atėmimas nuo trejų metų.

Galutinis teismo sprendimas turėtų paaiškėti po savaitės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt