Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Į internetą nutekėjo ypač saugomos Milos Kunis ir Ashtono Kutcherio dukters nuotraukos

Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris
„Scanpix“/AP nuotr. / Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prieš tris mėnesius tėvais tapę aktoriai Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris ypač saugo savo dukters Wyatt privatumą, tačiau šią savaitę internete nutekėjo keli asmeniniai jaunos šeimos kadrai.

Kaip praneša „RadarOnline“, vienam aktorių gerbėjų puslapiui pavyko gauti šventinę Milos Kunis ir Ashtono Kutcherio šeimos atvirutę, kurioje jie pozuoja kartu su savo dukrele. Ši atvirutė prieš Kalėdas kaip sveikinimas buvo siunčiama tik patiems artimiausiems aktorių draugams ir šeimos nariams, tačiau nuotraukos nutekėjo į internetą.

Internete taip pat atsirado ir slapta daryta nuotrauka, kurioje vienas iš gerbėjų užfiksavo Ashtoną Kutcherį su dukrele.

Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris dukters susilaukė spalio 1-ąją. Kelios dienos po mažylės gimimo aktorius paskelbė dukters vardą ir parodė jos nuotrauką, tik vis tiek paliko mįslę: jis paviešino iš karto net aštuonias nuotraukas (dviejose jų – gyvūnų jaunikliai), ir pasakė, kad vienoje jų – jo dukra.

„Ar galite atspėti, kuris kūdikis yra mūsų, o ar tai išties yra svarbu? Visi kūdikiai yra žavūs“, – rašė Ashtonas Kutcheris.

AOP nuotr./Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris
AOP nuotr./Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt