Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Egidijų Dragūną įsikūnijusi Ineta Stasiulytė: „Jis – slaptoji mano pusė"

Žmonės.lt fotomontažas
Žmonės.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sekmadienio vakarą aktorė Ineta Stasiulytė pasidalijo nuotraukomis iš populiarios televizijos laidos filmavimo užkulisių. Moteris vienam vakarui įsikūnijo į muzikos atlikėją Egidijų Dragūną-Sel. Ineta Žmonės.lt prisipažino, kad jo muzika jai primena vieną pirmųjų rimtų mylimųjų.

Egidijus Dragūnas ir jo muzika - slaptoji mano pusė. Egio dainų klausiausi dar būdama paauglė. Pamenu, kad tada buvau įsimylėjusi vieną vaikiną. Grįžusi namo įsijungdavau SEL ir svajodavau. Jo klausiausi ir kai tas vaikinas mane paliko“, – juokėsi aktorė.

Svarstydama, kodėl šį kartą prieš pasirodymą ypač jaudinosi, Ineta sakė, kad tikriausiai jaučia didžiulę atsakomybę, mat yra didžiulė gerbėja.

„Esu tokia pati maištautoja kaip ir jis. Būdama Egidijaus kailyje galėjau dar daugiau sau leisti", – šmaikštavo toliau.

Grimerinėje praleidusi beveik dvi valandas moteris rezultatu liko patenkinta. Jos herojus tarp kolegų sukėlė sąmyšį. Daugelis svarstė, kodėl SEL grupės lyderis vaikštinėja užkulisiuose.

Parodijų laidoje „Pakartok!“, kurią transliuoja TV3 televizija, žinomi Lietuvos aktoriai įsikūnija į aktualiausius šių dienų herojus, ryškiausias pramogų pasaulio, politikos žvaigždes.

Projekte savo talentą parodijuoti demonstruoja ryškiausi praėjusių sezonų dalyviai. Žiūrovai scenoje mato Inetą Stasiulytę, Aušrą Štukytę, Šarūną Banevičių, Vitalijų Cololo ir kitus talentingus Lietuvos aktorius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt