Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Hugh Hefneris davė atsaką „Playboy“ zuikutei, kuri paviešino bjaurias gyvenimo su juo detales

Iš kairės: Holly Madison, Hugh Hefneris, Bridget Marquardt ir Kendra Wilkinson (2005 m.)
AOP nuotr. / Holly Madison, Hugh Hefneris, Bridget Marquardt ir Kendra Wilkinson (2005 m.)
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Knygą „Down the Rabbit Hole: Curiuos Adventures and Cautionary Tales of a Former Playboy Bunny“ parašęs buvęs „Playboy“ zuikutis Holly Madison sulaukė Hugh Hefnerio atsako, rašo Usmagazine.com. Anot „Playboy“ įkūrėjo, „kai kurie tiesiog nori perrašyti istoriją ir išlikti rampos šviesoje“.

Savo knygoje H.Maddison aprašė patyrimus gyvenant J.Hefnerio viloje. Ji nevengė atskleisti pikantiškų detalių. Pavyzdžiui, kaip kartu su būriu merginų seksualiai apsirengusios mirkdavo vonioje ir tenkindavo H.Hefnerio užgaidas. Tačiau anot jos, nieko tikro tame nebuvo – užgniaužusios šleikštulį merginos vaidindavo, kad joms tai patinka. 

Neigiamai autorė atsiliepė ir apie H.Hefnerio asmenybę – knygoje jį aprašė kaip manipuliatorių, kuris tyčia stengdavosi sukiršinti merginas. Jos teigimu, garsenybė savo „zuikutes“ terorizavo ir fiziškai, ir morališkai.

PETA nuotr./Holly Madison PETA reklamoje
PETA nuotr./Holly Madison PETA reklamoje

„Supratau, kad su manimi elgėsi negerai. Aš nustojau bijoti žmonių, nebesu priversta būti ištikima H.Hefneriui. Nekalbėjau su juo kelerius metus, nėra reikalo kalbėtis ir dabar. Be to, aš parašiau tiesą“, – išleidusi knygą viešai sakė H.Madison. 

Pasirodžius leidiniui H.Hefneris kurį laiką tylėjo, tačiau vis dėlto nusprendė duoti atsaką.

Scanpix/mavrixphoto.com nuotr./Holly Madison ir Hugh Hefneris
Scanpix/mavrixphoto.com nuotr./Holly Madison ir Hugh Hefneris

„Per visą savo gyvenimą galėjau pasigirti daugybe romantiškų santykių su nuostabiomis moterimis. Daug jų pasitraukė ir susikūrė laimingus gyvenimus, tačiau iki pat šių dienų išliko mano draugės. Deja, yra ir kelios tokios, kurios pasirinko perrašyti istorija ir tiesiog nori išlikti rampos šviesoje. Turbūt verta prisiminti seną posakį – negali laimėti visko“, – sakė jis. 

AF/„Scanpix“ nuotr./Hugh Hefneris žavių merginų apsuptyje
AF/„Scanpix“ nuotr./Hugh Hefneris merginų apsuptyje
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt