Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Holivudo žvaigždė Angelina Jolie švenčia 40-ąjį gimtadienį

Angelina Jolie
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Angelina Jolie
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šiandien, birželio 4-ąją, vienai ryškiausių Holivudo žvaigždžių Angelinai Jolie sueina 40 metų.

Angelina Jolie gimė 1975-ųjų birželio 4-ąją aktorių Jono Voighto ir Marcheline Bertrand šeimoje Los Andžele. Jos tėvai išsiskyrė, kai mergaitei tebuvo metai – Angeliną Jolie su vyresniuoju broliu Jamesu augino jų mama, kuri dėl vaikų atsisakė savo karjeros. Būdama maža Angelina Jolie žiūrėdavo senus filmus, kuriuose vaidino jos mama, ir būtent tai ją įkvėpė irgi tapti aktore.

AOP nuotr./Angelina Jolie
AOP nuotr./Angelina Jolie 19-os metų

Angelinos Jolie paauglystė buvo gana sudėtinga – ji lankė Beverli Hilso mokyklą, kurioje mokosi turtuolių vaikai. Jie nuolatos iš mergaitės šaipydavosi dėl to, kad jos mama uždirbdavo mažiau nei jų tėvai. Angelinai Jolie kliūdavo ir už tai, kad ji buvo labai lieknutė, nešiojo akinius ir kabes.

Vida Press nuotr./Angelina Jolie su dukromis Zahara ir Shiloh
Vida Press nuotr./Angelina Jolie su dukromis Zahara ir Shiloh

Vėliau būsimoji Holivudo žvaigždė perėjo į kitą mokyklą, tačiau ir joje buvo atsiskyrėlė keistuolė. Narkotikai aktorės gyvenime taip pat paliko pėdsaką – jaunystėje ji turėjo daug problemų dėl kvaišalų, galvojo apie savižudybę, o būdama 24-erių patyrė nervinį priepuolį, dėl kurio buvo paguldyta į ligoninę ir kurį laiką buvo stebima psichiatrų.

Žurnalo „People“ viršelis/Angelina Jolie savo vestuvių dieną
Žurnalo „People“ viršelis/Angelina Jolie savo vestuvių dieną

Kai atrodė, kad Angelina Jolie yra visiškoje duobėje, ji suėmė savo gyvenimą į rankas ir prasidėjo neįtikėtina ir daug ką įkvepianti jos transformacija. Būdama 26-erių ji viena pati įsivaikino septynių mėnesių berniuką Maddoxą iš Kambodžos, o 2004-aisiais jos gyvenime atsirado Bradas Pittas. Kurį laiką Angelina Jolie buvo trypiama su kojomis dėl to, esą būtent ji išardė Brado Pitto ir Jennifer Aniston santuoką, tačiau ilgainiui jiedu tapo pačia garsiausia ir mėgstamiausia pramogų pasaulio pora.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie (2011 m.)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie (2011 m.)

Per daugiau kaip 10 metų, kai yra kartu, jiedu įsivaikino tris vaikus ir dar tris pagimdė pati Angelina Jolie, o pernai rugpjūtį pora tyliai susituokė. Jų šeima laikoma pačia gražiausia ir tvirčiausia Holivude.

Nors „Oskaru“ apdovanota Angelina Jolie yra laikoma viena geriausių šių dienų aktorių, ji rimtai svarsto pamažu apleisti aktorystę ir atsidėti režisūrai. Be to, Angelina Jolie labai aktyviai užiima humanitarine veikla, o jos kova su vėžiu bei asmeninis pavyzdys įkvėpė milijonus moterų visame pasaulyje dažniau tikrintis ir labiau rūpintis savo sveikata.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt