Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Holivudo aktoriaus poelgis - pavyzdys abejingumo ir žiaurumo kamuojamai Lietuvai

Chrisas Salvatore ir Norma Cook.
Chrisas Salvatore ir Norma Cook.
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Holivudo aktoriaus, atlikėjo ir dainų kūrėjo Chriso Salvatore (31) poelgis itin aktualus šiomis dienomis Lietuvoje tvyrančiai nepakantumo nuotaikai. Jis pakvietė gyventi kartu savo mirštančią 89 metų kaimynę Normą Cook.

Pirmąsyk jiedu pasimatė prieš ketverius metus, kai Chrisas apsigyveno priešais Normos namus. Jau tada tarp kaimynų užsimezgė draugiškas ryšys. Norma dažnai smagiai pamojuodavo jam pro savo virtuvės langą, kol kartą vyras nusprendė pasibelsti į jos duris – taip pirmą kartą jiedu ne tik pasisveikino, bet ir pasišnekučiavo.

“Ji pasiūlė šampano, mudu pradėjome šnekučiuotis. Norma papasakojo, kad jaunystėje turėjo daug draugų gėjų. Pasakiau jai, kad ir aš esu gėjus, toks atvirumas mus dar labiau suartino. Norma pradėjo mane vadinti anūku, kurio ji niekada neturėjo, – pasakojo Chrisas. – Galima sakyti, kad diena, kai pravėriau Normos namų duris, pakeitė mano gyvenimą”.

In this moment, time stands as still as it can be #myneighbornorma please send ????????

A video posted by Chris Salvatore (@chrissalvatore) on

Pastaraisiais metais moters sveikata pablogėjo – Norma 10 metų galynėjosi su leukemija, kol pagaliau nusprendė atsisakyti gydymo. Kadangi moteris neturi artimųjų, kurie galėtų ja pasirūpinti, Salvatore pakvietė senutę gyventi kartu, kad šiai netektų gyventi apskrities slaugos namuose.

„Nusprendžiau jai įteikti dovaną, kad likęs laikas – nors ir keli mėnesiai – būtų ramūs, gal net džiaugsmingi“, – žurnalui „People“ sakė Ch.Salvatore.

Mandagumas, dėmesys gydo, kiekvienas galime uždegti šviesą kito kelyje, taip šioje planetoje mes galėtume gyventi žymiai draugiškiau.

Norma išsiskyrė būdama 43 metų ir daugiau šeimos nesukūrė. Interjero dizainere dirbusios moters santaupos pamažu išseko, bet tik ne gyvenimo džiaugsmas, kuriam įtakos turėjo ir nuoširdi kaimyno draugystė.

Jiedu su Chrisu ne tik smagiai pietaudavo ar net surengdavo vakarėlių su draugais – kaimynas ją nuveždavo pas gydytojus, į banką, vaistinę, netgi balsuoti. Norma netgi vilkėjo marškinėlius su užrašu “Nasty Women” (Pikta moteris), nepalikdama abejonių, kad už Donaldą Trumpą ji tikrai nebalsavo.

Ch.Salvatore nesibodėjo kelti nuotraukų į savo socialinę paskyrą su Norma.
Per pastaruosius aštuonis mėnesius visa pasidarė sunkiau – moters sveikata pablogėjo, ji keletą kartų gulėjo ligoninėje, o namuose jai reikalinga priežiūra visa parą. Moteris tam lėšų neturėjo. Ir čia padėjo Ch.Salvatore, paskelbęs, kad prašo pinigų padėti savo kaimynei. Jau per pirmas 23 valandas jis surinko apie 30 tūkstančių dolerių. Per Padėkos dieną vyras pradžiugino kaimynę riebiu čekiu.
“Nora išreiškė viltį, kad paskutines savo dienas galės leisti namuose su katinu Hermesu, – paprastais žodžiais pagalbos į žmones kreipėsi Chrisas, – Norma davė man tiek daug, kad jaučiu pareigą jai įteikti tokią paskutinę dovaną”.
Negana to, kad pinigų priežiūrai buvo surinkta, Chrisas sugalvojo, kaip kaimynai dar galėtų sutaupyti pinigų – gyventi kartu po vienu stogu. Vyras nemažai darbų atlieka kompiuteriu namie, tad bet kuriuo momentu gali pasirūpinti Norma. Kito žmogaus pagalbos prireikia tik nedidelę dienos dalį.

Panašu, kad toks rūpestis moterį labai gerai veikia. Vienu metu gydytojai jau abejojo ar ji išgyvens, ir po jo Chrisas pergalingai pranešė, kad ponia Norma tiesiog klesti jo namuose.

Smagioji dvejukė leidžia laiką ruošdama valgį, žiūrėdama žinias ir filmus.
Norma netgi pajuokauja. “Jis gamina man. Jei negali būti aktoriumi, jis gali būti virtuvės šefu”, – per dantį patraukė močiutė savo globėją.

Chrisas tikisi, kad jo istorija įkvėps daug žmonių atkreipti dėmesį į esančius šalia – ne tik artimuosius, bet ir kaimynus, nesvarbu, kokio amžiaus jie būtų.

“Noriu įkvėpti visus būti mandagesniais su nepažįstamais, kaimynais, net jei jie itin skiriasi nuo jūsų odos spalva, pažiūromis, gyvenimo būdu. Apie tai man kalbėjo Norma, noriu tai perduoti ir kitiems. Mandagumas, dėmesys gydo, kiekvienas galime uždegti šviesą kito kelyje, taip šioje planetoje mes galėtume gyventi žymiai draugiškiau, – įsitikinęs vyras. – Juokinga manyti, kad negalima nieko bendra turėti su 89 metų žmogumi. Amžius yra niekai, niekada negali žinoti, kas gali tapti tavo brangiausiu draugu”.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt