Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Halle Berry ir Olivier Martinezo santuoką ištiko krizė: kaltas jo ūmus būdas

Olivier Martinezas ir Halle Berry
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Olivier Martinezas ir Halle Berry
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Užsienio žiniasklaidoje vis garsiau kalbama, kad aktorių Halle Berry (48 m.) ir Olivier Martinezo (49 m.) santuoką ištiko krizė – dėl to esą kaltas ūmus Olivier būdas ir jo polinkis veltis į įvairias konfliktines situacijas.

Vienas šaltinis portalui „Radar Online“ pasakojo, kad po pastarojo incidento, kuomet Olivier Martinezas įsivėlė į peštynes oro uoste, Halle Berry iškėlė jam ultimatumą: arba psichologo konsultacija, arba kraustykis iš namų.

„Manau, kad ji paliks jį, jeigu Olivier nesusitvarkys savo elgesio, – portalui „The National Enquirer“ sakė prisistatyti nepanorusi Halle Berry draugė. – Tas incidentas labai sugėdino ją. Halle draugams sako, kad baiminasi, jog karštas jo būdas gali kelti pavojų jos vaikams.“

Žmonės.lt primena, kad dar 2012-aisiais per Padėkos dieną Olivier Martinezas susimušė su buvusiu Halle Berry mylimuoju ir jos dukters Nahlos (6 m.) tėvu Gabrieliu Aubry (39 m.). Konfliktas kilo dėl to, kad Halle Berry ir Olivier Martinezas turėjo planų išvykti gyventi į Prancūziją, tačiau Gabrielis Aubry tam kategoriškai paprieštaravo, mat jie išsivežtų ir jo dukrą. Gabrielis Aubry vėliau kreipėsi į teismą, kuris įpareigojo Halle Berry nesikraustyti gyventi į kitą šalį, kol jų dukra Nahla netaps pilnamete.

AOP nuotr./Halle Berry su dukra Nahla
AOP nuotr./Halle Berry su dukra Nahla

„Gabrielis paprieštaravo Olivier planui grįžti į jo gimtąją Prancūziją, nes jis nenorėjo, kad Nahla gyventų kitoje šalyje. Olivier iš tiesų negali pakęsti, kad Gabrielis verčia juos likti gyventi Los Andžele. Dėl šio klausimo Olivier verda iš pykčio, o tai grasina jų su Halle santykiams“, – pasakojo šaltinis.

Halle Berry ir Olivier Martinezas susituokė 2013-ųjų liepą Prancūzijoje, tų pačių metų spalį jiems gimė sūnus Maceo.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Halle Berry ir Gabrielis Aubry 2009-aisiais
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Halle Berry ir Gabrielis Aubry 2009-aisiais
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt