Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Gytis Šapranauskas apie Vytauto Šapranausko kapą: „Tai yra šeimos reikalas“

Vytautas Šapranauskas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vytautas Šapranauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prieš dvejus metus, balandžio 18 dieną, Lietuvos teatro, kino ir televizijos pasaulis neteko aktoriaus Vytauto Šapranausko. Balandžio 19 dieną jam būtų suėję 57-eri. Vilniaus Antakalnio kapinėse, kur palaidotas V.Šapranauskas, vėliausiai vasaros pradžioje vietoj kapą žyminčio medinio kryžiaus turėtų iškilti originalus paminklas.

Paminklą ant V.Šapranausko kapo planuojama pastatyti iki Tėvo dienos, kuri minima pirmąjį birželio sekmadienį.

Pasak buvusio V.Šapranausko vadybininko Ričardo Piniko, vis dar vyksta paminklo kūrimo darbai. „Skulptorius labai užimtas, tačiau birželio 1 dieną paminklas jau turi būti baigtas“, – Žmonės.lt sakė R.Pinikas.

Kada mes nuspręsime pastatyti, tada ir pastatysime. Jūs kalbėkite, ką tik norite, – Žmonės.lt sakė Gytis Šapranauskas.

Tiems, kurie piktinasi, kad iki šiol ant V.Šapranausko kapo nėra paminklo, artimieji atkerta, kad ne visuomenei spręsti, kada jis turėtų atsirasti. Žmonės.lt susisiekė su Vytauto Šapranausko sūnumi Gyčiu Šapranausku.

„Tai yra šeimos reikalas ir man labai vienodai, kas ką eskaluoja ir kas ką galvoja. Kada mes nuspręsime pastatyti, tada ir pastatysime. Jūs kalbėkite, ką tik norite“, – Žmonės.lt sakė V.Šapranausko sūnus Gytis Šapranauskas.

Skulptoriaus pavardės R.Pinikas neatskleidė, tačiau užsiminė, kad paminklas atrodys originaliai. Žmonės.lt žiniomis, V.Šapranauskui skirtame antkapyje bus panaudoti su teatru susiję fragmentai – tai, kas buvo artima pačiam aktoriui. Paminklo idėją bendrai kūrė skulptorius ir V.Šapranausko vaikai – sūnus Gytis ir dukra Judrė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vytauto Šapranausko mirties metinės: kolegų ir bičiulių prisiminimai

Apie V.Šapranauską

V.Šapranauskas (1958 m. balandžio 19 d. – 2013 m. balandžio 18 d.) – teatro ir kino aktorius, TV laidų vedėjas, humoristas.

1980 m. baigęs Lietuvos valstybinę konservatoriją (dabartinę Lietuvos muzikos ir teatro akademiją), kūrybinį kelią pradėjo Rusų dramos teatre. Po dešimtmečio menininkas perėjo į Mažąjį teatrą pas režisierių Rimą Tuminą. Vėliau aktorius vaidino sostinės „Domino“ teatre Kosto Smorigino režisuotuose spektakliuose. Charizma menininkas spinduliavo ir iš kino ekrano. Suvaidino ne vienoje juostoje, vedė laidas televizijoje. Buvo itin mėgstamas žiūrovų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vytautas Šapranauskas liks amžinai gyvas teatre ir kine sukurtais įsimintinais vaidmenimis

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt