Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Grupės „Vyšnios“ narė A. Karanauskytė: „Nepateisinu vaikų auklėjimo diržu“

Aistė Karanauskytė su auklėtinėmis
D. Ražinskaitės nuotr. / Aistė Karanauskytė su auklėtinėmis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Lietuvoje nerimstant aštrioms diskusijoms po Kėdainiuose tragiškai pasibaigusio incidento, kurio metu žuvo keturmetis, merginų grupės „Vyšnios“ narė Aistė Karanauskytė taip pat nusprendė išsakyti savo nuomonę.

Jos įsitikinimu, tėvai, užuot diržu ar kumščiu auklėję savo vaikus, turėtų rimtai įvertinti savo elgesį. Žinoma mergina nesugalvojantiems, kaip auklėti savo vaikus, siūlo pliusų ir minusų sistemą, kuri jai pačiai pasiteisino su kaupu. Dainininkė, modelis, vaikų ir jaunimo mados bei grožio studijos „M.Fashion“ įkūrėja džiaugėsi, kad jos pavyzdžiu pasekė ir savo vaikus jai patikintys tėvai.

„Nepateisinu vaikų auklėjimo diržu. Tai netoleruotina. Užuot mušę, leiskite mums užsiimti su jūsų vaikais. Mano įkurta studija duris atvėrė 2013-aisiais. Jau seniai supratau, kad vaikų auklėjime, bendravime su jais, negali būti jokios prievartos ar grubumo.

Man pavyko atrasti būdą, kaip susitarti su vaikais, kaip juos paskatinti, padrąsinti. Mano išbandyta sistema puikiai veikia, kai kurie mano studijos auklėtinių tėvai panašią metodiką ėmė taikyti ir namuose“, – atviravo grupės „Vyšnios“ narė.

„Studijoje turime pliusų ir minusų lentą. Jeigu kuri nors auklėtinė neatvyksta į repeticiją ir man nepraneša apie tai, specialioje lentoje pažymime ženkliuką su klaustuku ir šauktuku. Jeigu auklėtinė pasistengė, padirbėjo puikiai, jos rezultatus įvertiname šypsenėlėmis. Už tris klaustukus žymine minusą. Mergaitė, surinkusi penkis pliusus, yra apdovanojama dovanėlės ženkliuku, už kurį gauna dovanėlę, susijusia su grožiu, arba kvietimą į teatrą ar kiną“, – pasakojo A. Karanauskytė.

D. Ražinskaitės nuotr./Aistė Karanauskytė su auklėtinėmis
D. Ražinskaitės nuotr./Aistė Karanauskytė su auklėtinėmis

Ji primygtinai ragina tėvus ieškoti civilizuotų vaikų auklėjimo ir drausminimo būdų.

„Gerai yra siekti ir modelio karjeros. Bet studijoje mažosios mokomos ne tik vaikščioti. Pas mus apsilanko įvairūs dėstytojai, mergaites moko taisyklingos laikysenos, kaip gražiai ir tvarkingai pasidaryti makiažą, kaip pozuoti. Vyksta įvairūs mokymų aptarimai. Mano nuomone, tėvai ima bausti vaikus, kai jaučiasi silpni, negalintys vaikui ko nors uždrausti. Esu įsitikinusi, kad suaugusieji privalo rasti vaikui patinkančių užsiėmimų. Kaip vieną iš alternatyvų, ypač mergaitėms, matyčiau ir mados bei grožio studiją“, – kalbėjo ji.

Tiesa, „M Fashion“ studijos mergaitės savaitgalį dalyvavo Vilniuje vykusioje parodoje „Mūsų vestuvės“. Tai buvo vienas iš daugybės jų pasirodymų ant podiumo. A. Karanauskytės studijos modeliai demonstravo „Burpt“, „ZiY“, „Mados buto“, „Tavi fashion“, „Made by Daine“, „Dianda“, „ByLady“, „Le Fleur“ drabužius. Pirmą kartą podiumu žingsniavo ir modelių mamos, vilkėjusios įspūdingas sukneles.

Pati Aistė podiumą šįkart užleido savo studijos auklėtinėms ir jų mamoms. Kaip tikino pašnekovė, jai labiau rūpėjo darbas užkulisiuose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt