Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Grupės „Sirenos“ atlikėjos perspėja apie pavojų – automobilį taranavo iškrypėlis

N-18
Renata Klimaitytė ir Alvyda Chmelevskytė
Grupės archyvo nuotr. / Renata Klimaitytė ir Alvyda Chmelevskytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šiuo metu grupės „Sirenos“ narės Renata Klimaitytė ir Alvyda Chmelevskytė kol kas kelyje į Šventąją – ten vakare jų laukia koncertas.

Renata Klimaitytė savo socialinėje paskyroje patalpino vaizdo įrašą ir perspėjimą, kokio automobilio reikėtų saugotis.

Asmeninio albumo nuotr. /Renata Klimaitytė nufilmavo jas gąsdinusį automobilį
Asmeninio albumo nuotr. /Renata Klimaitytė nufilmavo jas gąsdinusį automobilį

Geriausiai agresyviai besielgiantį vairuotoją matė už vairo sėdėjusi Alvyda.

„Pastebėjau, kad mus persekioja automobilis, netrukus jis pradėjo važiuoti lygiagrečiai ir mus taranuoti – spausti į kelkraštį. Atsisukau atidžiau pažiūrėti, kas darosi ir nustėrau išvydusi juodas vairuotojo akis. Rankos mostu jis parodė žvelgti žemyn, kažkaip sugebėjo vairuodamas pakelti savo sėdimąją dalį – vyras buvo nuogas ir demonstravo intymų vulgarų veiksmą! Paspaudžiau greičio pedalą. Tačiau mašina mus prisivijo, Renata ėmė jį filmuoti – tik tada jis atsitraukė nuo mūsų ir, kaip supratome, puolė ieškoti, kur nusukti. Nusuko ties Kariotiškėmis. Mums baisu pagalvoti, kas galbūt laukia ten einančios kokios nors mergaitės!“ – pasakojo įvykių eigą Alvydą.

Renata paskambino bendrosios pagalbos telefonu 112.

„Buvau nemaloniai nustebinta operatorės abejingumo. Ji paklausė, ar aš turiu pretenzijų, pasitikslinau, ar ji užsirašė automobilio numerį, tačiau iš pokalbio tono labai tuo abejoju. Mums pažadėjo, kad „pasižiūrės". Tikiuosi, informacija pasieks pareigūnus. Kol kas važiuojame siaube ir tikrai nenorėtume sužinoti, kad vėl kokia nors mergaitė atsidūrė bagažinėje, buvo nužudyta, sudeginta...“ – kalbėjo Renata.

Išsigandusios merginos tik džiaugėsi bent tuo, kad agresyviai besielgiančio vyro nematė kartu važiuojantis vaikas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt