Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Grupės E.G.O. nariai naujam vaizdo klipui Kaune ieškojo neatrastų vietų

Grupės E.G.O. fotosesija
„GiZfoto“ nuotr. / Grupės E.G.O. fotosesija
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antros autorinės dainos įrašą studijoje baigiantys naujos grupės E.G.O. nariai Karolis Šliažas, Mantas Sakalauskas, Mažvydas Raudonis bei Povilas Žilionis jos vaizdo klipui Kaune ieškojo operatorių ir fotografų neatrastų vietų.

„Žinoma, aplankėme ir jaunavedžių bei jų svitų mėgiamas vietas. Tačiau smagiausia buvo landžioti apleistuose Senamiesčio skersgatviuose“, – sakė K. Šliažas.

Ketveriukės klajones po laikinąją sostinę įamžino „GiZfoto“ fotografė Gintarė Žaltauskaitė. „Kai Gintarei užsiminėme apie savo planus, ji sutiko mūsų paieškas įamžinti“, – pasakojo dainininkas.

Prie kompanijos prisijungė ir visažistė Dovilė Sapieškaitė bei plaukų stilistė Viktorija Motūzaitė. Fotosesijai vaikinai pasiruošė iš anksto, tik... per plonai apsirengė. Beveik visą dieną prieš objektyvą praleidę atlikėjai sakė, jog tokį darbą dirbti, o dar ekstremaliomis oro sąlygomis, nelengva.

„Svarbu, kad nė vienas po to nesusirgome. Matyt, išgelbėjo trumpas atokvėpis ir jo metu išgerta karštutėlė kava“, – sakė K. Šliažas.

Anot jo, kadangi E.G.O. sulaukė nemažai dėmesio ir gerų atsiliepimų dėl savo debiutinės dainos „Pasauliui, kuris negirdi“, tai paskatino dar labiau stengtis tobulėti.

„GiZfoto“ nuotr./Grupės E.G.O. fotosesija
„GiZfoto“ nuotr./Grupės E.G.O. fotosesija

„Šiuo metu intensyviai dirbame visapusiškai: tobuliname sceninius judesius, toliau gilinamės į tai, kas mūsų grupei svarbiausia – vokalinius sugebėjimus bei valandų valandas praleidžiame mano įrašų studijoje, – pasakojo E.G.O. narys, – Labai džiaugiamės, kad prie prie mūsų komandos prisijungė jaunas, kupinas idėjų choreografas Justas Andriejauskas, kuris taip pat smarkiai prisideda ir prie naujos dainos vaizdo klipo kūrimo“.

Antroji grupės daina turėtų pasirodyti jau vasario mėnesį.

VIDEO: E.G.O. - Pasauliui, kuris negirdi (Official)
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt