Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Grupė „Posthumans“ pristato kūrinį skirta Lietuvos 100-mečiui paminėti

Muzikos prodiuseris ir dainininkas ArtG
Asmeninio albumo nuotr. / Muzikos prodiuseris ir dainininkas ArtG
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Muzikos prodiuseris ir dainininkas ArtG, dirbęs su tokiomis Lietuvos garsenybėmis, kaip Andrius Mamontovas, Marijonas Mikutavičius, „Žas“, „Biplan“, kartu su savo grupe „Posthumans“ pristato pirmąjį singlą iš greitu metu pasirodančio jų debiutinio albumo anglų kalba.

Ilgai brandintas, galvotas ir specialiai ruoštas Lietuvos 100-mečio datai paminėti kūrinys „Mother“ Isolation – tarsi duoklė Lietuvos istorijai.

„Šiandien mūsų valstybė švenčia savo šimtmetį. Lietuva užverčia labai svarbų savo istorijos puslapį, tuo pačiu atversdama naująjį. Per šimtą metų pasikeitė ne viena Lietuvos karta ir kiekviena jų turi savo jausmus ir prisiminimus apie gimtinę. Bet yra vienas dalykas, kuris vienija mus – tai nenumaldomas, nuolatinis laisvės troškimas ir siekis. Šiandien ta diena, kai kiekvienas iš mūsų atiduodame savo duoklę tėvynei ir švenčiame jos jubiliejų. Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie šios šventės muzikine prasme.” – kalbėjo grupės vokalistas ArtG.

Grupės lyderio ir dainos bendraautoriaus žodžiais, daina “Mother“ Isolation skatina vertinti turimą laisvę ir nepamiršti kiek brangiai ta laisvė „kainavo“ Lietuvos žmonėms.

„Be abejo, Lietuvos šimtmečio gimtadienis – tai šviesi ir graži šventė, nes šiandien mes pagaliau ne tik esame, bet ir jaučiamės laisvi. Tačiau ilgą laiką gyvenome nuodingos ideologijos sąlygomis. Visi grupės „Posthumans“ nariai yra „X“ kartos atstovai. Mes gyvenome ir augome dar Tarybinėje ir Nepriklausomoje Lietuvoje. Stebėjome abi „medalio“ puses. Šiuo kūriniu siekiame, kad kuo daugiau žmonių atkreiptų dėmesį į tai, jog laisvė, kurią turime šiandien, tuo pačiu yra ir didelė atsakomybė.“ – apie dainos pagrindinę mintį atvirai pasakojo muzikantas.

VIDEO: Posthumans - "Mother" Isolation (lyrics video 2018)
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Temos: 2 Muzika Lietuva
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt