Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Grožio salono gimtadienyje jo įkūrėją Indrę Bosaitę sveikino ir tėvas Antanas Bosas

Daina, Magdalena, Indrė  ir Antanas Bosai
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Daina, Magdalena, Indrė ir Antanas Bosai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienį Indrė Bosaitė šventiškai paminėjo 10-ąjį savo grožio salono „Trixy“ gimtadienį. Pasveikinti su gražia verslo sukaktimi jos pasveikinti atvyko artimiausi šeimos nariai, tarp kurių – ir tėvas, verslininkas Antanas Bosas bei brolis Tomas.

„Niekada negalvojau ir galbūt net nenorėjau turėti kažką savo. Mačiau, kaip sunkiai tėvai dirba savo versluose ir kiek daug pastangų ir energijos reikia įdėti, kad verslas būtų sėkmingas, kad tavimi pasitikėtų. Tačiau grožio sritis mane visada labai traukė ir ilgainiui įvyko lūžis. Džiaugiuosi, kad bandymas įkurti grožio ir sveikatos centrą buvo labai sėkmingas“, – kalbėjo I.Bosaitė.

Ji sako niekuomet nesijautusi turinti garsių ir turtingų tėvų užnugarį. Tiesiog darė tai, kuo tikėjo ir kas teikė džiaugsmą. „Niekada gyvenime netoptelėjo mintis, kad galiu būti kažkurio iš tėvų „šešėlyje“, – sakė ji.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Indrė Bosaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Indrė Bosaitė

Pasak Indrės, net jei visuomenėje vyrauja nuomonė, kad žinomų tėvų vaikams gyvenime daug lengviau prasiskirti kelią į sėkmę, viskas priklauso nuo konkrečių žmonių. Esą kiekvienoje šeimoje tokie dalykai vertinami skirtingai, skiriasi ir santykiai su tėvais, ir poreikiai, ir asmeninės vertybės.

Du aukštojo mokslo diplomus turinčiai, ekonomikos studijas baigusiai Indrei darbas grožio salone šiuo metu yra pagrindinė veikla. Tačiau turėdama šiek tiek laisvo laiko ji stengiasi ištaikyti proga padėti ir medicinos centrą „Lorna“ turinčiai mamai Loretai.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Antanas Bosas ir Indrė Bosaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Antanas Bosas ir Indrė Bosaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Renginio akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Indrę sveikino ir brolis Tomas su drauge Emilija

„Pastarieji dešimt metų tik patvirtino, kad ši grožio industrijos yra būtent ta, kurioje ir norėčiau dirbti. Net nelabai įsivaizduoju save kitur“, – kalbėjo Indrė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Antanas Bosas pakeitė šukuoseną: atsisveikino su pusilgiais plaukais

Moteris užsiminė, kad į jos saloną Vilniuje pasigražinti neretai užsuka ir pajūryje gyvenančios mama bei dabartinė A.Boso žmona Daina Bosas. Dar penktadienį viešėjusi renginyje Druskininkuose Daina nepraleido progos pasveikinti podukros ir taip pat apsilankė gimtadienio šventėje. Čia atvyko visa Bosų šeima, smagiomis akimirkomis su drauge džiaugėsi ir mažoji Urtė Magdalena.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Indrė Bosaitė su sese Magdalena
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Indrė Bosaitė su sese Urte Magdalena

Daugiau šventės akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt