Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Grožio konkurse „Mis Sovietų Sąjunga“ Londone varžysis ir trys lietuvės

Konkurso „Mis Sovietų Sąjunga“ dalyvės
Missussr.co.uk nuotr. / Konkurso „Mis Sovietų Sąjunga“ akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečius metus iš eilės Londone vyksiančiame skandalingame grožio konkurso „Mis Sovietų Sąjunga“ (Mis USSR UK) finale šįmet dalyvaus trys lietuvės – 22-ejų Karolina Venckutė, 25-erių Julia German ir 18-metė Samanta Pancerevaitė. Jos ir dar 19 kitų merginų, atstovausiančių žlugusios Sovietų Sąjungos okupuotoms šalims, gegužės 1-ąją susikaus dėl grožio karalienės karūnos.

Grožio konkurso puslapyje skelbiama, kad iš viso finale susirungs 22 Londone gyvenančios gražuolės, kilusios iš Sovietų Sąjungai, kurios žlugimas daugiau nei prieš 20 metų neapsiėjo be kraujo praliejimo, priklausiusių okupuotų šalių. 

Dėl konkurso „Mis Sovietų Sąjunga“ nugalėtojos titulo kausis 9 rusės, 5 ukrainietės, 2 estės, 2 moldovės, viena gruzinė ir trys lietuvės. Tai 22-ejų Karolina Venckutė, 25-erių Julia German ir 18-metė Samanta Pancerevaitė.

Kaip vertinate grožio konkursą tokiu pavadinimu? Išsakykite nuomonę komentaruose!

„Esu iš Lietuvos, tačiau Londone gyvenu pastaruosius 10 metų, todėl čia jaučiuosi kaip namuose. Nors esu patenkinta ir sėkmingai įsikūrusi Londone, vis tiek branginu savo lietuviškas šaknis. Laisvai kalbu lietuviškai, rusiškai bei angliškai ir tikiu, kad labai svarbu yra puoselėti savo gimtąsias kalbas, nes jos – mano identiteto dalis“, – save oficialioje konkurso interneto svetainėje pristato J.German. 

Mergina pasakoja esanti labai darbšti, daug keliaujanti, šiuo metu ji plėtoja verslo idėjas mados ir maisto srityse.  J.German tikina esanti ekstremalaus sporto mėgėja, ryžtinga, ambicinga ir nuolanki.

Missussr.co.uk nuotr./Julia German
Missussr.co.uk nuotr./Julia German

K.Venckutė pasakoja Londone gyvenanti jau trejus metus. Ji apie save atsiliepia glausčiau: „Gimtajame mieste baigiau dramos ir meno mokyklas, kur įgavau labai daug patirties, taip pat žinių, kurias pritaikyti galiu kasdien. Šiuo metu dirbu tokiuose butikuose kaip Christiano Louboutino, „Bugatti“ ir „Burberry“. Laisvalaikiu mėgstu eiti į teatrą, dar neaplankytas vietas, be to, dirbu modeliu. Džiaugiuosi būdama „Mis Sovietų Sąjunga“ dalimi – čia tiek daug nepamirštamos patirties!“

Missussr.co.uk nuotr./Karolina Venckutė
Missussr.co.uk nuotr./Karolina Venckutė

O S.Pancerevaitė į Londoną atvyko studijuoti. „Vestminsterio universiteto Verslo mokykloje studijuoju verslo vadybą. Taip pat dirbu pardavimų ir rinkodaros srityje. Jau esu dalyvavusi trijuose grožio konkursuose, kur iškovojau penkis titulus. Manau, grožio konkursai yra puiki vieta susipažinti ir pabendrauti su įdomiais žmonėmis. Mano hobis – rokenrolas, dievinu lotynų šokius. Gyvenime laikausi poros paprastų taisyklių: viską reikia daryti iš širdies, su meile ir be baimės“, – prisistato ji. 

Missussr.co.uk nuotr./Samanta Pancerevaitė
Missussr.co.uk nuotr./Samanta Pancerevaitė

Prieštaringai vertinamas grožio konkursas „Mis Sovietų Sąjunga“ Didžiojoje Britanijoje, Londone, rengiamas trečiąkart. Gegužės 1-ąją jis įvyks naktiniame klube „Troxy“, kurį itin pamėgę mieste gyvenantys rusakalbiai. 

Be gražuolių pasirodymų, žiūrovų renginio metu laukia ir muzikiniai numeriai. Konkurso finale koncertuos ir svečias iš Lietuvos – Egidijus Dragūnas-Selas. Renginio programoje atlikėjas pristatomas kaip „Lietuvos dainininkas numeris vienas“. 

Renginio programoje – ir Egidijaus Dragūno pasirodymas
Grožio konkurso Mis USSR UK programoje numatytas ir Selo pasirodymas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt