Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Grožio konkursą „Mis JAV“ laimėjo šviesiaplaukė Olivia Jordan iš Oklahomos

Olivia Jordan
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Olivia Jordan
Šaltinis: Žmonės.lt ir BNS
0
A A

Sekmadienio vakarą per „Mis JAV“ rinkimus buvo karūnuota gražiausia Jungtinių Amerikos Valstijų mergina – karūna atiteko šviesiaplaukei Oliviai Jordan (26 m.) iš Oklahomos.

Karūną Oliviai Jordan perleido praėjusių metų „Mis JAV“ Nia Sanchez iš Nevados. Naująją „Mis JAV“ sveikino ir 2014-ųjų „Mis Visata“ kolumbietė Paulina Vega.

Olivia Jordan grožio konkursuose – ne naujokė. 2013 metais ji atstovavo JAV „Mis Pasaulio“ rinkimuose ir pateko į gražiausiųjų dvidešimtuką, o sekmadienį pelniusi „Mis JAV“ titulą varžysis 2015-ųjų „Mis Visatos“ rinkimuose.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Olivia Jordan ir 2014-ųjų „Mis JAV“ Nia Sanchez
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Olivia Jordan ir 2014-ųjų „Mis JAV“ Nia Sanchez

Pirmąja vicemis „Mis JAV“ rinkimuose tapo Ylianna Guerra iš Teksaso valstijos. Į gražiausiųjų penketuką pateko ir vicemis titulus iškovojo Merilando, Nevados ir Rod Ailando valstijų atstovės.

Naujoji „Mis JAV“ karūnuota nepaisant kontroversijų dėl Donaldo Trumpo

Gražuolių konkursas vis tik įvyko, nors po kandidato į prezidentus Donaldo Trumpo kontroversiškų komentarų apie imigrantus iš Meksikos jį transliuoti atsisakė didieji televizijos tinklai. NBC ir „Univision“ nutraukus ryšius su Donaldu Trumpu, grožio konkursą, vykusį Baton Ruže Luizianoje, transliavo kabelinė televizija „Reelz“.

Grožio konkursas, kurio organizavimo teisės priklauso Donaldui Trumpui, į kritikos ugnį pateko po to, kai pareiškė, kad Meksika siunčia į Jungtines Valstijas nusikaltėlius.

Po skandalingojo Donaldo Trumpo pasisakymo Kosta Rika pasitraukė iš konkurso „Mis Visata“ ir nurodė, kad daugiau nebesiųs savo atstovių į šį pasaulinį renginį.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Olivia Jordan
AFP/„Scanpix“ nuotr./Olivia Jordan

Nors po tokių komentarų televizija NBC ir ispanų kalba transliuojantis kanalas „Univision“ paskelbė, kad neberodys grožio konkurso, iš kurio pasitraukė ir viena jo vedėjų Jeannie Mai, „Mis JAV“ visgi įvyko, o dėl karūnos jame varžėsi daugybė gražuolių, kurias sieja vienokie ar kitokie ryšiai su Meksika.

Pats Donaldas Trumpas renginyje nedalyvavo. Socialiniame tinkle „Twitter“ jis nurodė, kad yra užsiėmęs rinkimų kampanijos reikalais Arizonoje.

Imigracijos ir Donaldo Trumpo komentarų tema scenoje nebuvo paliesta, tačiau konkursantėms teko atsakinėti į klausimus apie kitas opias nūdienos problemas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Olivia Jordan
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Olivia Jordan

Atsakydama į vieną iš jai pergalę lėmusių klausimų, Olivia Jordan pažymėjo, kad rasiniai santykiai yra svarbiausia problema, kurią Amerika turi spręsti.

„Mums išties reikia dirbti, kad būtume atvira visuomenė. Tokia visuomenė, kurios kiekvienas narys, nepriklausomai nuo jo rasės ar lyties, turi vienodas teises, privilegijas ir galimybes“, – sakė manekenė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Alex Wehrley ir Olivia Jordan
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Alex Wehrley ir Olivia Jordan
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Grožis
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt