Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Gražuolis nusikaltėlis Jeremy Meeksas sulaukė bausmės – už grotų jis praleis dvejus metus

Jeremy Meeksas
„Facebook“/Stoktono policijos departamento nuotr. / Jeremy Meeksas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pernai birželį interneto sensacija tapęs gražuolis nusikaltėlis Jeremy Meeksas (30 m.) jam žadėtos puikios modelio karjeros turės dar palaukti – bent jau iki kol išeis iš kalėjimo. Praėjusią savaitę teismas jam paskyrė 27 mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

Jeremy Meeksas, kuri Stoktono (Kalifornija) policijos departamento atstovas pavadino „vienu didžiausių nusikaltėlių Stoktono apylinkėse“, buvo suimtas kartu su dar keliais vyrais pernai birželį. Ji su savimi nelegaliai laikė penkis ginklus, po gatves vaikščiojo su užtaisytu šautuvu ir dalyvavo nelegalioje gatvės gaujų veikloje.

Jeremy Meeksui paskirta bausmė palyginti dar gana švelni, mat už tai jam grėsė iki 10 metų kalėjimo.

Gražuolis nusikaltėlis interneto sensacija tapo, kai Stoktono policijos departamentas savo „Facebook“ paskyroje paviešino keturių per reidą suimtų vyrų nuotraukas, tačiau tokios reakcijos, kokios sulaukė, pareigūnai nė nesitikėjo. Moterys masiškai pradėjo dalintis gražuolio nuotrauka ir girti jį komentaruose – jo nuotrauka surinko daugiau kaip 100 tūkst. paspaudimų „patinka“ ir sulaukė 27 tūkst. komentarų bei 12,8 tūkst. pasidalijimų.

Po tokios netikėtos populiarumo bangos Jeremy Meeksas pasirašė sutartį su modelių agentūra „Blaze Models“ ir tikisi į mados pasaulį įsiveržti vos išėjęs iš kalėjimo. Vyruku taip pat susidomėjo ir Holivudo agentai, kurie mielai suorganizuotų kokį nors realybės šou su juo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt