Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Gražuolė manekenė Karolina Meschino neištvėrė: „Gana vaidinti aukas“

Karolina Meschino
Dainiaus Ščiukos nuotr. / Karolina Meschino
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Modelis Karolina Meschino į vis didėjantį žymių žmonių, atsidūrusių viešumoje ir pasakojančių savo skaudžias istorijas, ratą sureagavo neigiamai. Mergina stebisi, kaip populiaru mūsų šalyje pasidarė „vaidinti auką“.

„Lietuvoje tie, kurie yra vargšai ar kažkokios aukos gyvenimo, tie, kas viešai pasakoja, kaip augo vaikų namuose, kaip sirgo išgalvotomis baisiomis ligomis, kokioje depresijoje gyvena, kuo labiau nuskriausti gyvenimo – tuo labiau yra mylimi. Taip. Jėga, kai tu gali pasidalyti savo istorija, įkvėpti kitus, turinčius tų pačių problemų, parodyti, kad galima viską praeiti, viską išgyventi. Bet juk įmanoma tai pateikti kaip kažkokį pamokantį dalyką gyvenime, išversti tai į kažką pozityvaus, gražaus“, – savo mintis dėstė verslininkų dukra.

Dainiaus Ščiukos nuotr./Karolina Toleikytė, Karolina Meschino
Dainiaus Ščiukos nuotr./Karolina Toleikytė, Karolina Meschino

Šiuo metu daug laiko Italijoje, iš kurios kilęs jos tėtis, praleidžianti Karolina Žmonės.lt pasakojo specialiai kalbanti abstrakčiai ir konkrečių vardų nemininti. K.Meschino tikslas ne kažką įžeisti, o atkreipti dėmesį į tai, kad Lietuvos visuomenėje be galo trūksta pozityvumo.

Modelio įrašas internete skelbė, jog dažnai motyvuodami kitus mes pamirštame gražių ir gerų dalykų galią. Pati Karolina labiau norėtų, kad išpopuliarėtų tie, kurie nekuria istorijų apie savo nelaimes ir psichologines traumas.

Dainiaus Ščiukos nuotr./Karolina Toleikytė, Karolina Meschino
Dainiaus Ščiukos nuotr./Karolina Toleikytė, Karolina Meschino

„Tam, kad mane labiau mėgtų ir gailėtų reikia sukurti istoriją, kad vaikystėje anoreksija sirgau? Noriu pabrėžti, kad aš neišsilieju ant žmonių, kurie turi ir turėjo problemų gyvenime, bet juk nėra nei vieno žmogaus, kuris neturėtų problemų.

Mes visi turime kažkokių nuoskaudų gyvenime. Iš vaikystės ar dabar, bet kažkaip atrodo, kad mūsų Lietuvos žvaigždžių padangėje visi kažkokie „ypatingai“ sutraumuoti gyvenimo žmonės. Vargšai, kuriems atrodo, kad jiems vieniems gyvenimo kelias nėra lengvas. Ir keisčiausia, kad visi internautai atrodo maitinasi iš viso to negatyvo, visiems taip patinka kartu liūdėti“, – sakė Karolina.

Merginos paklausus, ar Italijoje žmonės kitokiais būdais siekia populiarumo, ši nesulygindama šalių atsakė: „Tiesiog Lietuvoje ypatingai populiarus šitas sindromas vaidinti auką ...Tik tiek galiu pasakyti“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt