Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Grammy“ apdovanojimai - kupini nesklandumų ir netikėtų prisipažinimų

Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kvapą gniaužiantys netikėtumai – nuo keiksmų iki nuoširdžių ašarų - lydėjo pastarąją „Grammy“ muzikos apdovanojimų šventę.  

Švente tikrai nesidžiaugė grupės „Metallica“ vokalistas Jamesas Hetfieldas – tą jis aiškiai pademonstravo piktai numetęs gitarą iškart po pasirodymo. Tiesiog jam dainuojant neveikė mikrofonas, gelbėdama situaciją, išstojo Lady Gaga ir netrukus abu kartu, dalydamiesi vienu mikrofonu, baigė pasirodymą.

„Scanpix“ nuotr./Lady Gaga ir „Metallica“
„Scanpix“ nuotr./Lady Gaga ir „Metallica“

Daugiausia – penkis – apdovanojimus pelniusi dainininkė Adele buvo priversta atsiprašyti publikos, nes...nusikeikė tiesioginiame eteryje. Ji stabtelėjo atlikdama dainą šviesaus atminimo Georg‘eo Michaelo garbei, nes netyčia išmetė mikrofoną ant klaviatūros, nusikeikė, atsiprašė ir paprašė tęsti.

„Scanpix“ nuotr./Adele
„Scanpix“ nuotr./Adele

Adele emocijų nešykštėjo tą vakarą: „Ką, po velnių, ji turėtų padaryti, kad laimėtų!“. Šią frazę dainininkė palydėjo netikėtu judesiu – perlaužė vieną savo gramofonų, taip simboliškai dalydamasi apdovanojimu su dainininke Beyonce.

Tai dar ne viskas – Adele, dėkodama už apdovanojimą, prasitarė, kad ištekėjo už savo ilgamečio draugo Simono Konecki, ketverių metų sūnaus Angelo tėvo. O didžioji dainininkės kalbos dalis – tai liaupsės, skirtos Beyonce.

„Scanpix“ nuotr./Beyonce
„Scanpix“ nuotr./Beyonce
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt