Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Gracingos „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ gražuolės Alicia Vikander ir Elizabeth Debicki – buvusios balerinos

Henry Cavillas ir Elizabeth Debicki filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“
„ACME Film“ nuotr. / Henry Cavillas ir Elizabeth Debicki filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vienas pagrindinių filmų apie šnipus akcentų, be abejo, – gražuolės moterys. Be jų neapsieina nė viena pasaulio gelbėjimo misija. Kur sukasi pavojingi ir drąsūs vyrai, ten ir jos, dramatiškos, mirtinai gundančios ir stebinančios įspūdingais sugebėjimais. Lietuvos kino teatrus pasiekusiame stilingame Guy Ritchie filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“) žiūrovai negalės atplėšti akių nuo dviejų pagrindinių šios juostos moterų – Alicios Vikander ir Elizabeth Debicki.

Filme „Ex Machina“ regėta Švedijos aktorė Alicia Vikander įkūnijo gerąją jėgas suvienijusių CŽV ir KGB agentų, Napoleono Solo (akt. Henry Cavillas) ir Iljos Kuriakino (akt. Armie Hammeris), pagalbininkę Gabi. Ši herojė yra iš Rytų Vokietijos kilusi automechanikė, kurios tėvas – žinomas mokslininkas, tad mergina turi žinių, kurių trokšta tarptautinės nusikaltėlių grupuotės vadeivos.

„ACME Film“ nuotr./Alicia Vikander filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“
„ACME Film“ nuotr./Alicia Vikander filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“
VIDEO: Filmo „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ anonsas

26-erių tamsiaplaukė filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ nustebins ypatingu lankstumu ir plastika. Šias savybes ji puoselėjo nuo jaunų dienų šokdama baletą. Alicios Vikander teigimu, laikas, praleistas Karališkojoje Švedijos baleto mokykloje, jai suteikė puikų fizinio pasirengimo pagrindą, ypač gelbstintį kuomet filmo scenarijus reikalauja ne tik gražiai atrodyti, bet ir atlikti sudėtingų triukų. 

Jai antrino ir metais jaunesnė kolegė Elizabeth Debicki. Baletas yra tiesiog įaugęs į šios iš Australijos kilusios šviesiaplaukės kraują. Abu Elizabeth Debicki tėvai buvo baleto šokėjai, tad nenuostabu, kad ir ji baletą šoko nuo mažens, kol ūgtelėjusi susidomėjo teatro menu ir nutarė tapti aktore.

„ACME Film“ nuotr./Elizabeth Debicki filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“
„ACME Film“ nuotr./Elizabeth Debicki filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“

Filme „Didysis Getsbis“ vaidinusi Elizabeth Debicki juostoje „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ tapo viena filmo blogiukų. Jos herojė Viktoria pasižymi puikia gracija ir išlavintu skoniu.

„Nors ji – blogiukė, ji atrodo tarsi deivė. Kai ji eina, atrodo, tarsi sklęstų ore. Baleto patirtis pagelbėjo stengiantis perteikti šį pojūtį žiūrovui“, – kalbėjo Elizabeth Debicki.

Šią savaitę abi gražuolės su kolegomis pasirodė „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ premjeroje Niujorke. Elizabeth Debicki susirinkusiems pademonstravo įspūdingą iškirptę, o Alicia Vikander pasirinko moderniai atrodančią ilgą baltą suknelę, puoštą odos dirželiais.

„Scanpix“/AP nuotr./Henry Cavillas, Alicia Vikander, Armie Hammeris ir Elizabeth Debicki
„Scanpix“/AP nuotr./Henry Cavillas, Alicia Vikander, Armie Hammeris ir Elizabeth Debicki filmo „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ premjeroje Niujorke

Puikiu humoru pagardintame filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ superagentai bandys slapčia neutralizuoti su naciais siejamą grupuotę, rezgančią planą sukurti atominę bombą.  Tarptautinių nusikaltėlių paieškos, fatališkų moterų vilionės ir agentų mėginimai išgelbėti pasaulį nepaliks abejingų. Veiksmo filmas „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ jau pasiekė Lietuvos kino teatrus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Alicia Vikander
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt