Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Goda Alijeva savo vyrui - princesė, mylimasis kasdien jai uždeda karūną

Goda Alijeva
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Goda Alijeva
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Grupės „YVA“ narė ir drabužių kūrėja Goda Alijeva televizijos žiūrovams prisipažino, kad piktumo akimirką gali pasakyti daug negražių žodžių – taškosi emocijomis nė neketindama valdytis.

Tačiau viską užgesina jos vyras Rolandas Alijevas. Jiedu kartu – aštuoneri metai.

Interviu gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ buvęs krepšininkas, o dabar verslininkas R.Alijevas sakė, kad Goda tikra princesė, kurią jis lepina kiekvieną dieną.

„Ji nori, kad aš ją pagirčiau, palepinčiau. Ji princesė, o aš jai uždedu tą karūną. Jei moteris laiminga šeimoje, tai visi laimingi. Aš jai daug kartų kartojau, kad mūsų šeima turi prasidėti nuo moters. Jei moteris bus nelaiminga ir į pusryčius ateis be šypsenos, susiraukusi, ta diena visiems bus bloga“, įsitkinęs R. Alivejas.

Du vaikus auginantys sutuoktiniai jau nugludino aštrius kampus, nors Goda pažinties pradžioje norėjo, kad visas dėmesys būtų skirtas tik jai.

„Sakyčiau, labiau išlepinta buvo. Kaprizinga, galbūt čia per gražiai pasakyta... Būdavo su ja į restoraną nueini, užsisako kažką: „Nenoriu, apsikeičiam.“ Nu gerai, apsikeičiam. Šiek tiek mano pavalgo. Tada vėl: „Ne, grąžink man mano“. Būdavo taip pradžioje, bet susitaikai su tuo“, draugystės pradžią su Goda šypsodamasis prisiminė R. Alijevas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Goda Alijeva su vyru Rolandu
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Goda Alijeva su vyru Rolandu

Rolandas savo mylimąją lepina iki šiol: stengiasi lydėti ją į kiekvieną koncertą, dovanoja gėles, neša kavą į lovą. Tačiau nėra lengva šalia turėti žymią ir gražią žmoną.

„Ne tiek žymią... Nelengva turėti gražią žmoną. Gražią žmoną turint reikia saugoti ją. Negali paleisti vėjais, nes atsipalaiduosi ir tos moters nebeliks. Turi saugoti ją, prižiūrėti, lepinti, mylėti“, kalbėjo Rolandas.

Goda dėl vyro ir vaikų paaukojo naktines linksmybes. Ar ji kada nors gailėjosi dėl savo sprendimo atsiduoti šeimai? Kokie Godos tikslai šiandien, kai vaikai jau paaugę? Ką apie tai mano jos vyras Rolandas?

Visi atsakymai ir niekur nematyti poros vestuvių kadrai šįvakar per TV3.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt