Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Goda Alijeva pakeitė atostogaujančią Ingridą Martinkėnaitę ir su „69 danguje“ dainavo Šiauliuose

Goda Alijeva
Klubo nuotr. / Goda Alijeva
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Penktadienio vakarą Šiaulių kokteilių bare „Happy Mosquito“ rinkosi super mergaičių – „69 danguje“ – gerbėjai.

Vienam pasirodymui į grupę sugrįžo Goda Alijeva, kuri pakeitė atostogaujančią Ingridą Martinkėnaitę. Visiems gerai žinomi „69 Danguje“ kūriniai, DJ setas ir gera nuotaika nesibaigė iki paryčių.

„Ingridos nėra, o merginos nori koncertuoti, nes joms netrūksta pasiūlymų: dviese koncertuoti yra sudėtinga, todėl jos paklausė manęs, ar nenorėčiau pavaduoti Ingridą. Neatsisakiau, pagalvojau – kodėl gi ne?“ – Žmonės.lt sakė G.Alijeva.

Pasiteiravus, ar šis sugrįžimas į sceną su grupe turės tęsinį, atlikėja teigė, kad to nereikėtų vadinti jos visišku sugrįžimu į šou pasaulį, mat su „69 Danguje“ ji pasirodys tik todėl, kad nėra Ingridos.

„Daug kartų sakiau, kad nesieju savo gyvenimo su scena – tai man labiau ne darbas, o pramoga, lengva avantiūra. Todėl „taip“ ateityje galbūt pasakyčiau tik pavieniams konkretiems renginiams ar situacijoms. Kaip kad šįkart – nėra Ingridos, todėl buvo konkreti proga. Manau, kad ateityje tikrai dar gali būti keletas projektų ar panašių situacijų, kuomet  reikės pagelbėti merginoms, bet kad tai bus ilgalaikis grįžimas į grupę – tikrai ne“ , – paaiškina G.Alijeva.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt