Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Gintarės ir Dariaus Songailų medaus mėnuo Mauricijaus saloje: saulė, vandenynas ir aistra

Gintarė ir Darius Songailos
Asmeninio albumo nuotr. / Gintarė ir Darius Songailos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Įstabaus grožio Mauricijaus sala, esanti Indijos vandenyne, kepinanti saulė, žydras vanduo, žalia it iš amerikietiško filmo žolė ir, svarbiausia, mylimas žmogus šalia. Taip atrodo ką tik susituokusių Dariaus ir Gintarės Songailų medaus mėnuo.

Liepos pabaigoje susituokusi krepšininko ir modelio pora netruko išvykti pasilepinti – kone iškart po milžiniškos vestuvių puotos, nuskambėjusios Pažaislio vienuolyno teritorijoje, jiedu sėdo į lėktuvą ir išvyko į Mauricijaus salą. 

Čia praleisti pora nusprendė dvi savaites. Metų pradžioje, vasarį, šeimai gimusius dvynukus Jorį ir Herkų Songailos paliko prižiūrėti Gintarės tėvams. 

„Paliksime seneliams džiaugsmo – mano tėvai prižiūrės vaikus, išleidžia mus porai savaičių pakopinėti medaus. Labai dėl to džiaugiamės“, – dar prieš kelionę sakė G.Sabeckaitė.

Panašu, kad per dvi savaites tolimame kampelyje Songailos išties spėjo atsipalaiduoti nuo prieš vestuves kamavusio streso bei kasdienės rutinos: viena po kitos Gintarė dalijasi nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Šios atspindi medaus mėnesio akimirkas: saldžias, romantiškas, pavydėtinas. 

Asmeninio albumo nuotr./Gintarė Songailė
Asmeninio albumo nuotr./Gintarė Songailė

Ką Songailos veikia Mauricijaus saloje? Lepinasi vienas kito dėmesiu, mėgaujasi gražiais gamtos vaizdais, puikiu oru, skaniais kokteiliais. Ar gi ne tokios medaus mėnesių taisyklės?

Tiesa, nors ir ilsisi, G.Songailė nepamiršta ir savo modelio įgūdžių: publikuojamose nuotraukose atrodo taip, tarytum dalyvautų žurnalo viršelio fotosesijoje. Kas galėtų patikėti, kad prieš pusmetį ji pagimdė dvynukus?

VIDEO: Dariaus Songailos vestuvės
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt