Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė į Los Andželą išskrido po vakarėlio nė nepersirengusios

Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė-Bandita
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė-Bandita
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Penktadienį paryčiais televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė-Bandita išskrido į Los Andželą – už Atlanto filmuos naujausius laidos „Bus visko“ epizodus. Į Vilniaus oro uostą merginos atvyko tiesiai iš LNK 20-mečio šventės, į lėktuvą abi sėdo nė nepersirengusios – vilkėdamos puošnias sukneles.

Šventinis vakarėlis tęsėsi pernakt, tad G.Gurevičiūtė ir S.Albavičiūtė-Bandita tiesiai iš ten paryčiais išskubėjo Vilniaus oro uosto link. 

Apie LNK televizijos 20-mečio šventę skaitykite čia. 

„Paskutiniu metu gyvenimo tempas toks, kad dažniausiai judant iš taško A į B tenka bėgioti. Televizijos grimerės, išgirdusios koridoriuose kaukšinčius aukštakulnius, jau žino, kad atbėga Gintarė... Naujoji laida „Bus visko“ atėmė didelę dalį laiko, kurio ir taip trūksta, bet nesiskundžiu. Priešingai, mėgaujuosi! Ir anksčiau daug keliavau, o dabar Lietuvoje būsiu dar retesnis svečias“, – Žmonės.lt prieš išvykdama pasakojo Gintarė. 

Pradžioje į Los Andželą, kur žada filmuoti naujausius laidos epizodus ir ketina praleisti bene tris savaites, merginos planavo išskristi rugpjūtį. Tačiau vėliau persigalvojo: norėjo spėti žiūrovams pristatyti naują savo laidą, taip pat sudalyvauti televizijos jubiliejaus šventėje.  

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė šventėje
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė-Bandita
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė-Bandita oro uoste

„Skrendam iškart po vakarėlio, nes nenorėjome švaistyti nė dienos. Be to, esame pakviestos į vieno draugo gimtadienį Los Andžele. Persirengti visuomet spėsime lėktuve“, – šypsojosi Gintarė. 

Sako, tai ne pirmas kartas, kada į lėktuvą sėda iškart po linksmybių: „Kažkada po Helovino vakarėlio iškart skridau į Turkiją. Tada buvau labai jauna. Iš širdies pasipuošiau šiai vakarietiškai šventei... Naiviai tikėjausi, kad tikrai bus daugiau tokių, kurie nusprendė pratęsti karnavalo linksmybes lėktuve, bet deja, tokie mes su draugu buvome vieninteliai. Oro uoste sutikome daugybę tvarkingai apsirengusių pažįstamų su šeimomis, tad nuskubėjom į tualetą nusiprausti zombiškų makiažų, išsiimti raudonų akių lęšių ir sėdome į lėktuvą kaip normalūs žmonės.“

Naują G.Gurevičiūtės ir S.Albavičiūtės-Banditos laidą televizijos žiūrovai galės žiūrėti kiekvieną savaitę. Joje merginos pasakos apie savo įspūdžius iš už Atlanto.

„Rodysime įdomius žmones, kuriuos pažinome, pasakosime jų istorijas. Los Andželas – didelis ir spalvotas miestas, kuriame kiekviena diena yra nuotykis. Ten negali sau leisti ilsėtis užsirdarius, nes žinai, kad kasdien nutiks kažkas, kas stipriai įsimins. Didelę dalį įspūdžių atskleisime savo naujosios laidos žiūrovams“, – sakė G.Gurevičiūtė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė į prabangų vakarėlį atskrido sraigtasparniu

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt