Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Gindamasis nuo skyrybų liūdesio aktorius Bradas Pittas paniro į naują pomėgį

Bradas Pittas
„Scanpix“ nuotr. / Bradas Pittas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Holivudo aktorius Bradas Pittas (53) po skyrybų su žmona aktore Angelina Jolie (41) vis ką nors keičia savo gyvenime.

Iš pradžių pradėjo žymiai atidžiau sekti tai, ką valgo.

Neseniai pasklido žinia, kad po ilgo laiko jis atnaujino ryšį su buvusia žmona aktore Jennifer Aniston. Aktoriaus aplinkos šaltiniai prasitarė, kad jis pasveikino žinute moterį vasario 11-ąją, kai ji šventė savo 48-ąjį gimtadienį. Kaip vėliau aiškino pati Jennifer, tai buvo tik draugiškas buvusių sutuoktinių apsikeitimas dėmesio ženklais.

Nauja B.Pitto aistra – skulptūra. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, aktorius taip paniro į šį užsiėmimą, kad neva dėl jo net netvyko į „Oskarų“ kino apdovanojimų ceremoniją. O juk jo prodiusuotas filmas „Mėnesiena“ („Moonlight“) pelnė pagrindinį apdovanojimą kaip geriausias metų filmas ir dar tris nominacijas.

Aktorius užsidarė dešimčiai dienų garsaus šiuolaikinio britų skulptoriaus Thomas Houseago studijoje Los Andžele ir dirbo prie vieno meno kūrinio.

Aistra menui B.Pittą neužklupo netikėtai, juo domėjosi ir anksčiau, būtent – skulptūra. Anksčiau kartu su buvusia žmona A.Jolie vyras kolekcionavo skulptūras.

Kaip kolekcija bus padalinta, neaišku, nes iki šiol nuo praėjusių metų rugsėjo verda skyrybų peripetijos. Kol kas buvusiems sutuoktiniams labiausiai rūpi šešių jų vaikų globa – 15 metų Maddoxo, 13-mečio Paxo, 12-metės Zaharos, 10-metės Shiloh ir aštuonmečių dvynių Knoxo bei Vivienne.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt