Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Gimtadienio proga Londone viešėjusi Urtė Šilagalytė pamatė išsvajotą miuziklą

Urtė Šilagalytė ir Kristina Kaikarienė
Asmeninio albumo nuotr. / Urtė Šilagalytė ir Kristina Kaikarienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trys dienos Londone su smagia moteriška kompanija. Tokią dovaną sau 23-iojo gimtadienio proga nusprendė pasidovanoti dainininkė Urtė Šilagalytė.

Kartu su aštuoniomis draugėmis ji nusipirko bilietus į Andrew Lloydo Webberio miuziklą „Katės“, kuriame pasirodė ir Urtės mėgstama atlikėja Nicole Scherzinger. „Miuziklas buvo priežastis išvykti. Labai norėjau jį pamatyti“, – Žmonės.lt sakė Urtė.

Pasak jos, kiekvienas, jei tik turi galimybę, turi stengti pamatyti kuo daugiau koncertų, miuziklų, spektaklių – visa tai praturtina, palieka daug gerų įspūdžių ir emocijų. „Katėmis“ Urtė sako likusi sužavėta tiek iš muzikinės, tiek iš choreografinės pusės, jai įsiminė ir originalūs kostiumai.

Asmeninio albumo nuotr./Kelionės akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Urtė Šilagalytė su draugėmis Londone

Dainininkei tai nebuvo pirma viešnagė Londone, čia ji jau buvo lankiusis ne kartą. „Londonas mums labai patiko, labai gerai praleidome laiką. Iš Lietuvos skridome septyniese, dar su viena mergina susitikome ten. Rodos, per tas kelias dienas visko įvyko tiek daug, įspūdžių parsivežiau su kaupu“, – pasakojo Urtė.

Merginos rado laiko ir vakarienei prabangiame restorane, pro kurio langus matosi įspūdinga miesto panorama, ir parduotuvėms. „Pirmiausia vienbalsiai nusprendėme apsilankyti „Victoria‘s Secret“ parduotuvėje. Papildėme resursus“, – juokėsi Urtė.

Ir nors kompanija išskrido sekmadienį, dar kelionės išvakarėse drauge vykusi Kristina Kaikarienė surengė tariamą išlydėtuvių vakarėlį su miuziklą iliustruojančiais ir kačių plakatais, taip pat ir visų į kelionę vykusių merginų nuotraukomis. „Visos juokėmės, kad pačios katėmis tame Londone tapome“, – linksmai sakė Urtė.

Asmeninio albumo nuotr./Kelionės akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Urtė Šilagalytė (dešinėje)

Urtės gimtadienis – trečiadienį, todėl nors kelionę ji pati siejo su gimtadieniu, švęsti jo anksčiau – nenorėjo. „Tikiu prietarais, todėl nusprendžiau šventę minėti tikrąją dieną – sausio 21-ąją. Tuomet jau kaip reikiant pašėliosime. Mano draugams tai bus staigmena savaitės viduryje“, – sakė ji.

Asmeninio albumo nuotr./Kelionės akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Urtė Šilagalytė ir Kristina Kaikarienė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt