Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Gimtadienį švenčiantis princas Harry – vienišas ir paskendęs darbuose

Princas Harry (2014 m.)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Princas Harry
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šiandien princas Harry švenčia 31-ąjį gimtadienį, tačiau linksmybės šiuo metu jam mažiausiai rūpi – princas užsivertęs darbais, o jo širdis, kalbama, ilgisi senos meilės.

Princas Harry visą vasarą praleido Afrikoje dirbdamas su humanitariniais projektais, o dabar, grįžęs namo į Londoną, po trumpo atokvėpio vėl kimba į darbus: visas rugsėjis ir spalis tiesiog užversti oficialiais renginiais, kuriuose Harry turės atstovauti karališkajai šeimai.

Spalį princas Harry su oficialiu vizitu lankysis Vašingtone, o lapkritį jo laukia dar viena kelionė į Afriką.

Tačiau princas Harry neslepia, kad norėtų turėti šalia žmogų, su kuriuo galėtų pasidalyti savo rūpesčiais, našta ir patiriamu spaudimu. Deja, tam pasiryžusi moteris jo gyvenime kol kas dar nepasirodė – visos ankstesnės Harry draugės galiausiai pabūgdavo laukiančios naštos ir dėmesio.

„Scanpix“/AP nuotr./Princas Harry, princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine
„Scanpix“/AP nuotr./Princas Harry, princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine

„Žinoma, labai norėčiau vaikų jau dabar, bet yra tam tikra procedūra, kurią reikia kiekvienam pereiti, – su jam būdingu humoro sakė princas gegužę, netrukus po dukterėčios Charlotte gimimo, – Būtų puiku, jeigu šalia būtų kas nors, kas pasidalytų patiriamu spaudimu. Bet žinote, ateis laikas ir bus taip, kaip bus.“

Pastaruoju metu kalbama, esą princas Harry bando atnaujinti santykius su buvusia drauge Chelsy Davy, su kuria jis išsiskyrė prieš penkerius metus.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Princas Harry ir Chelsy Davy (2007 m.)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Princas Harry ir Chelsy Davy (2007 m.)

„Harry vis dar apie ją galvoja, Chelsy tebėra užvaldžiusi jo širdį. Juos vis dar labai daug kas sieja, tačiau Chelsy nenori įsipareigoti, nes nenori gyventi dėmesio centre, – britų laikraščiui „The Sun“ sakė vienas šaltinis. – Jis niekada nebuvo užmiršęs Chelsy. Ji ne tokia kaip kitos merginos – ji stipri, nepriklausoma ir nebijo laužyti taisyklių. Ji viską daro pagal save.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt