Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Gimtadienį švenčiantis Artūras Zuokas sulaukė ypatingo sveikinimo

Agnė ir Artūras Zuokai
Agnė ir Artūras Zuokai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vilniaus miesto tarybos narys Artūras Zuokas vasario 21 d. švenčia 49 gimtadienį. Kaip jis buvo pasveikintas iš pat ankstaus ryto – „Facebook“ paskyroje pasidalijo jo žmona Agnė Zuokienė.

„Žinau, jog mano vyras šiandien sulauks daugybės sveikinimų gimtadienio proga, bet šis, 7 val. ryto, dukters, bus pats ypatingiausias“, – parašė ji ir pasidalijo 12-metės dukters Emilijos mielu muzikiniu sveikinimu.

Mergaitė pritardama sau ukulėle sudainavo dainą. Emilija instrumentą dovanų gavo vos prieš dvi savaites, per savo gimtadienį, ir sulaukė pagyrimų, kad jau taip puikiai groja.

Portalui Žmonės.lt A.Zuokienė sakė, kad ankstyvas rytas - svarbiausias gimtadienio momentas jų šeimoje.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Artūras Zuokas su dukra
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Artūras Zuokas su dukra

„Dukra tėčiui dar dovanų įteikė piešinį - jame pavaizduota baleto šokėja. Tai irgi susiję su jos noru šokti, jau keletą savaičių vėl Emilija lanko baleto pamokas“, - pasakojo Agnė.

Rytą šeimos moterys sukaktuvininkui kepė šventinę kiaušinienę - širdies formos. A.Zuokienė juokėsi, kad namuose tebuvo trys kiaušiniai, juk vyresni vaikai - dukra Gabrielė ir sūnus Domantas - jau iš namų išskridę.

„Tad kiaušinienė turėjo pavykti iš karto, be jokių bandymų“, - smagiais vyro gimimo dienos įspūdžiais dalijosi A.Zuokienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt