Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Gimtadienį švenčiantis Andrius Kandelis: „Tikiu, kad juoda linija tuoj pasibaigs ir prasidės balta“

Andrius Kandelis
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Andrius Kandelis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Lapkričio 23-ąją savo 34-ąjį gimtadienį mini profesionalus šokėjas Andrius Kandelis. Pernai 33-ąjį gimtadienį triukšmingai atšventęs A.Kandelis šiemet vakarėlio neplanuoja ir juokiasi, kad praėjusiais metais iškeltos puotos turbūt užteks ir šiems, ir dar kitiems metams.

„Aš net kartais pamirštu, kiek man metų, – juokėsi Žmonės.lt kalbintas A.Kandelis. – Švęsti šiemet neplanuoju, nes šiuo metu esu visas įnikęs į darbus ir negalvoju apie vakarėlius. Pernai buvo gražus skaičius, Kristaus amžiaus, todėl norėjau tą datą atšvęsti. Šiemet gal nebent savaitgalį subursiu artimiausių žmonių ratą ir kažkur nuėję visi skaniai pavakarieniausime.“

Mėgdavo triukšmingai atšvęsti

A.Kandelis atviravo, kad gimtadieniai bene labiausiai džiugino iki 25-osios sukakties, o vėliau būdavo ir tokių metų, kai gimimo dienos išvis nepaminėdavo.

„Gimtadienius labai mėgau švęsti kai buvo 18, 19, 20, 21-eri metai… Žodžiu, iki 25-erių metų šios šventės tikrai labai laukdavau kasmet, juk taip norėdavosi linksmai paūžti (juokiasi). Na, o dabar, kai tų metų vis daugyn, tasai gimtadienių šventės noras tikrai mažėja...“ – prisipažino A.Kandelis.

Praėjusiais metais 33-ąjį gimtadienį jis vis dėlto atšventė su trenksmu – sukvietė būrį svečių ir iškėlė ištaigingą šventę su staigmenomis, šokiais ir dainomis.

LNK nuotr./Andrius Kandelis
Andrius Kandelis

Sudėtingi metai

Šie metai šokėjui buvo gana sunkūs – negana to, kad nuskambėjo vagystės skandalas, po jo pasklido dar viena žinia – jis su žmona Milda teismo paprašė skyrybų.

„Metai buvo išties nelengvi, bet, kaip sakoma, gyvenimas  – tai ir juoda, ir balta. Praėjus juodą liniją visada neišvengiamai ateina balta. Gyvenimas net nebūtų įdomus, jeigu būtų tik viena spalva“, – svarstė A.Kandelis.

Metai buvo išties nelengvi, bet, kaip sakoma, gyvenimas – tai ir juoda, ir balta.

Pasiteiravus apie jį pastaruosius mėnesius lydėjusius skandalus, šokėjas teigė, kad jam svarbiausia – artimųjų nuomonės, o ne aplinkinių kalbos.

„Turiu praeiti juodąjį laikotarpį – tai ir darau, per daug nesukdamas galvos, kas ką galvoja, nes žmonės žino vieną pusę, o aš žinau kitą. Žinau, kaip yra, pats prieš save esu švarus. O žmonės visais laikais šnekėjo ir šnekės – ar gerai, ar blogai, tegu šneka. Sakoma, kai apie tave jau išvis nieko nebekalba, tai tada dar blogiau“, – optimistiškai svarstė A.Kandelis.

Kitiems metams jis sau palinkėtų daugiau baltos spalvos ir gerų emocijų: „Tikiu, kad juoda linija tuoj pasibaigs ir prasidės balta...“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Andrius Kandelis
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Andrius Kandelis

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt