Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Gimtadienį švenčianti Marija Grabštaitė pasidalijo dovana, kurią įteikė pati sau

Marija Grabštaitė
Pauliaus Stefanovičiaus nuotr. / Marija Grabštaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Televizijos talentų šou “X Faktorius” išgarsėjusi atlikėja Marija Grabštaitė kiekvieno gimtadienio rytą pabunda nežinioje, mat kaskart jos laukia vis naujas siurprizas, kurį jai ruošia išradingumo nestokojanti mama.

Nors Marija senokai negyvena su tėvais, tradicijų tai nekeičia. “Kiekvienais metais atsikeliu su mintimi: “Kokie siurprizai laukia šį kartą?”,- juokiasi 23-ąjį gimtadienį švenčianti mergina.

Turiu supermamą - ji sugeba skaityti mano mintis bei užuosti norus! Kartais galvoju, kad ji - it koks vulkanas, kuris savo grožiu, entuziazmu, kitokiu požiūriu ir begaline energija suorganizuoja tokią šventę, kuri neprilygsta jokiai, iki tol buvusiai. Aš dažniausiai prarandu kalbos dovaną. Stoviu, kaip maža mergaitė iš džiaugsmo išpūstomis akimis ir tiek! Tad šiemet taip pat jau esu informuota, kad ruoščiausi “rimtiems reikalams”,- neslepia džiaugsmo Marija.

Balsingoji atlikėja gimtadienio proga pati sau pasidovanojo moterišką fotosesiją. Susitikusi su fotografu Pauliumi Stefanovičiumi ji iškart rado bendrą kalbą ir neslepia, kad labai džiaugiasi bendru darbu ir, žinoma, rezultatu.

“Norėjau moteriškos, bet ne banalios, be nereikalingų nusaldinimų fotosesijos. Paulius iškart mane suprato ir nuotraukos pavyko puikios”,- sako M. Grabštaitė.

Mergina tikina, kad praėję metai buvo kupini iššūkių ir naujų potyrių, tačiau neslepia, kad ateinančių tikisi ne ką ramesnių.

“Praėję metai atnešė labai daug naujo. Tai buvo ne tik kitokios patirties, bet ir nuoseklaus darbo, nuo vaikystės kasmetinio ėjimo pirmyn, metai. Buvo ir suklupimų ir atsikėlimų, bet svarbiausia, kad sugebėjau neprarasti optimizmo ir tikėjimo savimi, bei tuo, ką darau, - tikina Marija. – O šiais metais tikiuosi patirti tai, kas dar nepatirtai. Noriu įgyvendinti daugiau, nei tikiuosi ir tai būtinai turi mane auginti. Išmokau meturėti išankstinių vilčių, nes tik tuomet gyvenimas džiugina netikėtai atsiradusiomis galimybėmis. O jei nevynioti į vatą, tai tiesiog noriu dalintis ir suteikti gyvenimui įvairesnių spalvų, kad mano kūryba, bent kažkam suteiktų tikėjimo, kad savo galimybes mes nusistatome patys.”

Gimtadienį Marija ketina švęsti ne vieną dieną. Kovo 16 d. savo gerbėjus ji kviečia į sostinės klubą “Studio 9”, kuriame džiugins džiazo dainomis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt