Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Gimtadienį švenčianti Kristina Navickaitė-Tina: „Kartais susipainioju, ar man 39-eri, ar 28-eri“

Kristina Navickaitė-Tina
Ramūno Tangurio nuotr. / Kristina Navickaitė-Tina
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienį šokėjai Kristinai Navickaitei-Tinai suėjo 38-eri. Tačiau ji pati juokiasi kasmet prieš gimtadienį tą skaičių pametanti.

„Vis painiojuosi, kiek čia man tų metų. Šiemet laukiau 39-ojo gimtadienio, galvojau, kad jau 39-eri. Tačiau ketveriais metais jaunesnė sesuo patikino, kad mažiau. Kitiems negalvodama sakiau, kad 28-eri. Jau ir pati nebežinau“, – Žmonės.lt linksmai kalbėjo Kristina.

Pasak jos, bėgantys metai – tik skaičius. Svarbiausia, kad viduje nestigtų energijos ir pozityvaus užsispyrimo veikti. O to Kristinai niekuomet netrūko. Šiemet rugsėjo 7-oji jai dviguba šventė. Gimtadienio dieną ji švenčia ir įkurtuves. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje ji naujai atvėrė savo šokių studijos duris.

Andriaus Kundroto nuotr./Kristina Navickaitė-Tina
Andriaus Kundroto nuotr./Kristina Navickaitė-Tina

„Dažniausiai mėnesį prieš gimtadienį natūraliai skiriu daugiau laiko sau: apmąstau, kas nutiko praėjusiais metais, pagalvoju, ką nuveikti naujais. Kartais apninka ir liūdnesnė nuotaika. Tačiau šiemet viskas kitaip. Įsitraukiau į remonto rūpesčius, todėl pasiduoti negatyvioms mintims tiesiog nebuvo kada“, – sakė Kristina.

Pasveikinti Kristinos atvyko ir jos mama, vakare šokėja planuoja smagų pasisėdėjimą su jai brangiais žmonėmis. „Suvalgysime tortą, išgersime šampano ir tiek. Tikiuosi, jokių ekstremalių bajerių nebus. Pernai sesuo man padovanojo šuolį parašiutu iš 3 kilometrų aukščio. Mėgstu adrenaliną, tačiau buvo gana baisu“, – juokėsi ji.

Šiemet Kristina sako sulaukusi itin daug sveikinimų ir gražių palinkėjimų, o pati sau ji linki kantrybės, geros sveikatos ir kūrybinio polėkio. „Jaučiuosi sustiprėjusi visomis prasmėmis, todėl norisi labai daug visko nuveikti. Tikiuosi, ateinantys metai bus man palankūs“, – Žmonės.lt kalbėjo šokėja.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kristina Navickaitė-Tina pasikeitė neatpažįstamai

Eglės Sabaliauskaitės nuotr./Kristina Navickaitė
Eglės Sabaliauskaitės nuotr./Kristina Navickaitė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Gimtadienis
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt