Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Gimtadienį atšventusi Samanta Tina į Latviją grįžo dėl svarbios priežasties: „Tikiu, kad kiekvienam iš mūsų Dievas yra paruošęs planą“

Samanta Tina Poljakova Interviu
Asmeninio archyvo nuotr. / Samanta Tina Poljakova
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Latvių dainininkę Samantą Tiną Poljakovą (28) lietuvaičiai puikiai pažįsta. Savo charizmatiška asmenybe bei stipriu vokalu ji sugebėjo prasiskinti kelią Lietuvos muzikinėje padangėje. Šiais metais Samanta Tina nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dainavo drauge su scenos partneriu Tadu Rimgaila, o dabar ji ruošiasi koncertiniam turui Latvijoje.

Neseniai Samanta Tina atšventė savo 28-ąjį gimtadienį. Vos po jo moteris sutiko pasikalbėti ne tik apie įspūdingą kiekį gėlių, kuriuo ją apipylė draugai, tačiau ir apie tą išsvajotąjį laikotarpį, kuomet nusiramini, susigyveni su savuoju ir pasirengi šeimai.

Tina, kodėl šiuo metu apsistojote gimtojoje Latvijoje? Atrodo, kad viskas taip puikiai klostėsi Lietuvoje... Nenorėjote pasilikti, apsigyventi?

Grįžau į Latviją, nes ruošiuosi koncertiniam turui su maestro Raimondu Paulu (latvių kompozitorius, pianistas, politikas – Red.). Įtemptai repetuojame, tikrai prižadu su šiuo pasirodymu grįžti į Lietuvą, jei tik viskas klostysis pagal planą.

Gabijos Monikos Vainiutės nuotr./Tadas Rimgaila ir Samanta Tina
Gabijos Monikos Vainiutės nuotr./Tadas Rimgaila ir Samanta Tina

Ar kažkas pasikeitė jūsų profesiniame gyvenime po dalyvavimo Lietuvos nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje šiais metais?

Taip. Susiradau dar daugiau draugų, susipažinau su talentingais žmonėmis. Tikrai nenusiminiau, kad anksti baigėme savo kelionę. Su scenos partneriu Tadu Rimgaila praleidome daugiau laiko, įgijome patirties dirbdami drauge.

Neseniai atšventėte savo 28-ąjį gimtadienį. Sakoma, jog kiekvienas žmogus kas septynerius gyvenimo metus keičiasi. Baigiantis kiekvienam septynmečiui, asmuo fiziškai ir dvasiškai išgyvena tam tikrą krizę, paskui tarsi atgimsta iš naujo ir žengia į kitą ciklą pasitikti naujų iššūkių. Sutiktumėte su tokiu skaičiavimu?

Jei kalbėsime apie tai, ar ši šventė man buvo kažkuo ypatinga, ar pajutau dvasinius, fizinius pokyčius... Taip. Tačiau kiekvienas gimtadienis toks! Susimąstai apie praėjusį laikotarpį ir ateinantį. Vis dar norėčiau būti 23 metų, tačiau į nieką nekeisčiau savo emocinės brandos, žinių, kurias turiu dabar.

Samanta Tina Poljakova
Samanta Tina Poljakova

Daug sveikinimų sulaukėte?

Taip! Tai dar vienas gražus dalykas, kuris mane pamalonino. Lietuvoje gyvenantys žmonės siuntė pačius gražiausius linkėjimus. Sulaukiau daug dėmesio. Jaučiu, kad su kiekvienais metais pažįstamų ratas tik didėja.

Galėtumėte drąsiai sakyti, jog tapote tuo žmogumi, kuriuo svajojote tapti prieš 15-iolika metų?

Iš dalies taip. Pamenu, kaip paauglystėje svajojau atsidurti ant žurnalo viršelio, būti žvaigžde. Tai išsipildė. Aišku, pati sąvoka, tas buvimas garsia dainininke, įpareigojo mane dalykams, apie kuriuos būdama panelė nesusimąstydavau.

Anksčiau per savo gimtadienio vakarėlius pristatydavote vaizdo klipus, surengdavote iškilmingą šventę, kodėl šiais metais to nedarėte?

Iš tiesų. Kodėl? (Nusišypso) Esu kitokiame dvasiniame lygmenyje. Norisi daugiau laiko skirti draugams ir artimiesiems.

Kokia pati geriausia dovana, kokią galėtumėte gauti?

Gėlės! Daug gėlių. Tačiau didžiausia dovana man yra laisvadienis. Šansas susitikti su brangiais žmonėmis ir su jais pabūti.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Samanta Tina
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Samanta Tina

Kada nors šventėte savo gimtadienį viena?

Ne, niekada!

Esate talentinga, nepaprastai žavi moteris. Tikriausiai sulaukiate daug klausimų apie šeimą... Ar jau galvojate apie ją, vestuves?

Žinoma, tačiau tai Dievo rankose. Nuoširdžiai tikiu, kad jis kiekvienam iš mūsų yra paruošęs planą. Tik jis žino, kada ir kaip kas susiklostys.

Galbūt, šalia jūsų yra žmogus, kuriuo pasitikite ir kuris jus palaiko?

Pasirinkau tokią profesiją, kuri daug atima iš asmeninio gyvenimo. Bėgant metams prie to pripranti. Iki dabar myliu gyvenimą, o daugiau... Kaip Dievas duos.

Susidaro įspūdis, jog nuoširdžiai tikite Dievu. Kaip dėl horoskopų, skaitote?

Tikiu jais, tačiau tikrai neseku visko, kas ten rašoma ir nesivadovauju savaitės patarimais. Manau, jog nebūtina aklai pasitikėti ir gyventi pagal kažkieno sudarytą programą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt