Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Gimnazijos raštvede dirbanti Ryčio Cicino mylimoji Neringa kolegoms žinomu vyru nesigiria

Rytis Cicinas ir Neringa Kavaliauskaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Rytis Cicinas su mylimąja Neringa Kavaliauskaite
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Žinomas vyras pašonėje – ne priežastis dienomis viso labo sukiotis namuose, o vakarais pozuoti fotografams. Tokios pozicijos laikosi Lietuvos estrados scenos princo Ryčio Cicino mylimoji Neringa Kavaliauskaitė, dirbanti ir užsidirbanti pati. Kauno VDU Rasos gimnazijoje moteris užima raštvedės pareigas.

Kauno VDU Rasos gimnazijoje kartu su R.Cicinu sūnų Adą auginanti N.Kavaliauskaitė dirba jau kiek ilgiau nei metus. „Neringa pas mus pavaduoja žmogų, kuris šiuo metu dekretinėse“, – Žmonės.lt sakė gimnazijos direktorius Artūras Sakalauskas.

Čia ji užima raštvedės pareigas. „Raštvedys dirba paprastą darbą, visai ne tokį mandrą, kaip kad Neringos vyras. Ji suvedinėja įvairius tekstus, tvarko moksleivių dokumentus, taip pat elektroninį dienyną. Jos darbas daugiau techninis“, – paaiškino A.Sakalauskas. 

Ryčio Cicino mokykloje nesame matę, o Neringa savo padėtimi irgi nepiktnaudžiauja.

R.Cicino mylimąją direktorius apibūdina vien gražiausiais žodžiais: „Esame ja labai patenkinti. Neringa – labai nuoširdi mergaitė, stropiai atlieka savo pareigas. Norėtume ją ir pasilikti.“

Tiesa, nors kolegos gimnazijoje puikiai žino, kas toks yra N.Kavaliauskaitės gyvenimo vyras, ši tema kolektyvo gretose neplėtojama, o paties R.Cicino čia niekas bent kol kas nematė. 

„Ryčio Cicino mokykloje nesame matę, o Neringa savo padėtimi irgi nepiktnaudžiauja. Ji paprasta, kaip ir visi darbuotojai – būna, jei kas nutinka, atsiprašo, ne, jei suserga ar ką“, – pasakojo direktorius. 

Jo teigimu, kalba apie R.Ciciną gimnazijos patalpose pasigirsta retai: „Mes to labai nesureikšminame, juolab, kad ir ji to, turbūt, nenori. Apie jos vyrą nelabai kalbame. Nors kartais koks nedidelis pokalbis ir būna.“

„Scanpix“ nuotr./Rytis Cicinas ir jo širdies draugė Neringa Kavaliauskaitė
„Scanpix“ nuotr./Neringa Kavaliauskaitė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Rytis Cicinas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt