Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Giedrius Savickas: „Vasario 16-oji man svarbiau už gimtadienį“

Giedrius Savickas, Miglė Polikevičiūtė, Emilija Latėnaitė
Vido Venslovaičio nuotr. / Giedrius Savickas, Miglė Polikevičiūtė, Emilija Latėnaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Artėjantis savaitgalis atneš ne tik poilsį, bet ir šventes. Įsimylėjėliai savaitgalį švęs Meilės dieną, o jai pasibaigus, Vasario 16-ąją, tikri patriotai Lietuvos miestų aikštėse trauks meilės tėvynei dainas. Nacionalinės komedijos „Patriotai“ aktorius Giedrius Savickas tikino, kad ne dainos, o šeimos tradicijos įrodo, kiek tu esi patriotas.

„Vasario 16-oji man svarbesnė diena, nei mano gimtadienis. Mes ją švenčiame šeimoje ne tik iškeldami trispalvę, bet ir mama iškepa tortą su Lietuvos vėliava, susirenkame prie stalo ir ten dainuojame dainas“, – pasakojo Giedrius.

Žinomas aktorius patikino, kad Vasarį jam svarbiausios 2 šventės: „Valentino dienos nešvenčiu, o Užgavėnes.... na, man svarbiausios dvi šventės – tai Vasario 16-oji ir tėvo gimtadienis. Kartais jis pasitaiko per Užgavėnes.“

Dirbtinį patriotizmą pašiepiančioje komedijoje „Patriotai“ G.Savickui teko užsieniečio, turinčio lietuviškų šaknų, Marko, vaidmuo.

VIDEO: Lietuva ne lieva Tu - PATRIOTAI TYZERIS 4 2016

Filme žodis „patriotas“ nuskamba 77 kartus, Giedrius Savickas visiems žiūrovams trumpai ir aiškiai įvardina, kas iš tiesų yra tikras Lietuvos patriotas: „Patriotas – žmogus, kuris nešiukšlina. Visomis prasmėmis“.

Komedija „Patriotai“ pasakoja apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Eglė Jackaitė: „Žiūrint filmą „Patriotai“ buvo gėda prieš drauges“

Filme vaidino gausus aktorių būrys: Rimantė Valiukaitė, Giedrius Savickas, Ramūnas Cicėnas, Arūnas Sakalauskas, Marius Čižauskas, Emilija Latėnaitė, Nerijus Gadliauskas, Miglė Polikevičiūtė ir kiti.

Vido Venslovaičio nuotr. /Giedrius Savickas ir Ramūnas Cicėnas
Vido Venslovaičio nuotr. /Giedrius Savickas ir Ramūnas Cicėnas

Filmo premjeros planuojamos ne tik Lietuvoje bet ir užsienio šalyse gyvenantiems tautiečiams. „Patriotai“ bus rodomi: vasario 14 dieną Osle ir Stavangeryje, vasario 21 dieną Čikagoje, vasario 27 dieną Bergene, kovo 11 dieną Veljė. Taip pat, artimiausiu metu paaiškės, ar filmą išvys Vokietijos, Švedijos ir Didžiosios Britanijos lietuviai.

VIDEO: PATRIOTAI TREILERIS 2016

TAIP PAT SKAITYKITE: Komedijos „Patriotai“ premjeros svečiams nutiestas raudonas kilimas

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt