Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Giedrius Savickas pristatė Edgarą Lubį: „Jis – 2015 metų „Eurovizijos“ laimėtojas“

Edgaras Lubys
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Edgaras Lubys
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienį Teatro arenoje vyko ketvirtosios LNK šou „Supermiestas“ laidos filmavimas, kuriame susirungė keli skirtingų Lietuvos miestų atstovai. Čia dalyvavo ir Klaipėdos miesto komanda.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Edgaras Lubys
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Edgaras Lubys ir Nota

Jūrinę tematiką pasirinkęs komandos kapitonas Giedrius Savickas pristatė scenoje savo kūrybos dainą „Laivai nutols“ drauge su atlikėja Nora atlikusį Edgarą Lubį. „Jums dainuos 2015 metų „Eurovizijos“ laimėtojas“, – sakė G.Savickas, netrukus juokais patikslinęs, kad „iš tiesų „Eurovizija“ jau nufilmuota, tačiau ją rodys gegužės mėnesį“.

Klaipėdos komanda originaliai nusprendė pradžiuginti ir komisijos narius Astą Baukutę, Rolandą Vilkončių bei Giedrių Drukteinį. G.Savickas jiems įteikė simboliškai įrėmintus legendinės, 1948 metais Suomijoje pastatytos, barkentinos „Meridianas“ vinis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Giedrius Savickas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Giedrius Savickas

Laidoje tarpusavyje taip pat varžosi Vilniaus, Marijampolės ir Plungės komandos. Čia dalyvauja Mantas Stonkus, Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė”, Jogaila Morkūnas, „Rolikai“, “Irūna Puzaraitė, grupė „Rebelheart” ir daugelis kitų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt