Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Giedriui Savickui – Džiazo festivalio ambasadoriaus titulas

Giedrius Savickas
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Giedrius Savickas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Klaipėdą prie projekto „Lietuvos supermiestas“ pergalės atvedęs aktorius Giedrius Savickas ketvirtadienį, uostamiesčiui audringai minint Tarptautinę džiazo dieną, oficialiai paskirtas naujuoju Klaipėdos pilies džiazo festivalio ambasadoriumi.

Iškilminga naujojo Džiazo festivalio ambasadoriaus inauguracija surengta Klaipėdoje įsikūrusiame „Olympic Rock Casino“, Tarptautinės diazo dienos proga vykusiame atlikėjos Girmantės Vaitkutės ir „Old City Band“ koncerto metu.

Klaipėdos pilies džiazo festivlaio organizatorės Ingos Grubliauskienės teigimu, Giedrius jau kitą savaitę išskrenda į Karibus, iš kur, prisijungęs prie lietuvių jachtos „Ambersail“ įgulos, per Atlantą plauks iki Europos. Tad jam, kaip naująjam Džiazo festivalio ambasadoriui, bus patikėta ir pirmoji itin atsakinga pareiga – nešti pasauliui žinią apie Klaipėdą – „gerų žmonių, geros muzikos“ ritmu gyvenantį miestą.

Pats G. Savickas pažymėjo, kad Klaipėda prieš kitus šalies miestus neabejotinai gali didžiuotis tuo, kad turi laivus ir „džiazus“. Tad, jo teigimu, tapti vieno iš  geriausio „miesto dalyko“ ambasadoriumi – didžiulis įvertinimas ir atsakomybė.

„Dalyvaujant „Lietuvos supermiesto“ projekte mane itin maloniai nustebino bei sujaudino parodyta klaipėdiečių vienybė. Tad ir miesto bendruomenės parodytas pasitikėjimas manimi – išskirtinai svarbus man. Kartu tai ir dar viena galimybė būti Klaipėdoje ir dėl Klaipėdos“, – sakė G. Savickas.

Mato Baranausko nuotr./Giedrius Savickas
Mato Baranausko nuotr./Giedrius Savickas

Pasak I. Grubliauskienės, ateinančią savaitę Klaipėdos džiazo bendruomenė bus pakviesta kartu G. Savicką išlydėti į tolimą kelionę bei palinkėti jam suspėti grįžti į uostamiestį iki Džiazo festivalio pradžios.

„Išties, įdėmiai seksime Giedriaus kelionės maršrutą. Mat jam šiemet bus patikėta ir dar viena itin didelės svarbos misija – iš dalies perrimti festivalio vedėjo vairą iš Kongo. Kiekvieną dieną laikysime kumščius, vildamiesi, kad Atlanto bangos nesutrukdys Giedriui laiku pasiekti Klaipėdos“, – pažymėjo Klaipėdos Pilies džiazo festivalio organizatorė.

Apie Džiazo dieną

Tarptautinė džiazo diena, globojama UNESCO, visame pasaulyje minima kiekvienų metų balandžio 30 d. Šia diena siekiama ne tik skatinti kultūrų tarpusavio supratimą, dialogą ir toleranciją, lyčių lygybę, bet ir informuoti visuomenę apie džiazo muzikos vaidmenį skleidžiant ir puoselėjant visuotines vertybes.  Praėjusiais metais tarptautinė Džiazo diena iš viso minėta 196 pasaulio šalyse. Be Klaipėdos, šiemet Tarptautinė Džiazo diena buvo minima ir Vilniuje, Kaune bei kituose šalies miestuose.

Tiesa, Klaipėda džiazo diena minėta kone audringiausiai. Čia surengti net keli nemokami koncertai, atidaryta meninė-flotistinė kompozicija „Jazz“ bei kt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt