Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Geriausia aktore pripažinta F. McDormand per „Oskarus“ savo kalbą „papuošė“ itin kilniu gestu

Geriausia metų aktorė - Frances McDormand
„Scanpix“ nuotr. / Geriausia metų aktorė - Frances McDormand
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Po sekmadienio naktį praūžusios „Oskarų“ teikimo ceremonijos iš visų kalbų viena įsimintiniausių buvo „Geriausia metų aktore“ pripažintos Frances McDormand. Už dramą „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ apdovanota moteris nedaugžodžiavo. Padėkojusi savo artimiesiems, ji kreipėsi į visas salėje susirinkusias moteris.

Ne pirmą prestižinį apdvanojimą laimėjusi Frances McDormand šį kartą „Oskaro“ statulėlę pastatė ant grindų ir sukomandavo salėje esančias savo industrijos atstoves atsistoti. Taip aktorė ragino išreikšti solidarumą prabilti apie skaudžius išgyvenimus drįsusioms Holivudo aktorėms.

„Jei tik visos moterys dabar greta manęs atsistotų“, – sušuko Frances, mosikuodama rankomis ir ragindama damas pakilti nuo kėdžių. „Apsidairykite, visi, apsidairykite, ponios ir ponai, mes visi turime papasakoti istorijų ir visiems mums reikia pasirūpinti būsimų projektų finansavimu“, – toliau kalbėjo ji.

Frances paragino ateities moteris aptarti būsimus, feminizmo persmelktus projektus rimtuose posėdžiuose, o ne per „Oskarų“ ceremonijos „Dūzges“.

VIDEO: Frances McDormand's Oscar 2018 Acceptance Speech for Best Actress

Geriausiu aktoriumi šiais metais paskelbtas Gary Oldmanas, kuriam apdovanojimą atnešė vaidmuo filme „Tamsiausia valanda“.

Geriausiu antro plano aktoriumi tapo Samas Rockwellas už vaidmenį juostoje „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“. Tuo tarpu geriausia antro plano aktore tapo Allison Janney – ji apdovanota už vaidmenį filme „Aš, Tonya“.

Už garso montažą ir garso suvedimą statulėlės atiteko filmui „Diunkerkas“. Ši juosta taip pat buvo apdovanota už geriausią montažą.

Štai „Vandens forma“ pretendavo net į 13 statulėlių. Susižėrusi visas ši juosta būtų aplenkusi net „Titaniką“ ir tapusi labiausiai apdovanotu filmu istorijoje. Vis dėlto „Vandens formai“ nuraškyti pavyko tik penkis apdovanojimus: metų filmo, geriausio originalaus garso takelio ir geriausios gamybos dizaino bei scenografijos, geriausios režisūros kategorijose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Oskarai Naujiena
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt