Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Geraširdis nepažįstamasis paliko 25 tūkst. dolerių arbatpinigių padavėjo dantų korekcijai

Briano Maixnerio šypsena anksčiau ir dabar
Kadras iš vaizdo įrašo / Briano Maixnerio šypsena anksčiau ir dabar
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sakoma, kad šypsena atveria visas duris: panašiai nutiko ir vienam amerikiečiui, kuris, nepaisydamas savo nekokios dantų būklės, visiems ir visada labai nuoširdžiai šypsojosi.

Nesuvaidinta Briano Maixnerio, kuris dirba padavėju Kanzase, šypsena sužavėjo pasiturintį teisininką iš Oklahomos, vieną dieną užsukusį užkąsti į „Doo-Dah“ užkandinę, kurioje dirba Brianas.

Teisininką Fredą Boettcherį užkandinėje aptarnavo Brianas, kuris buvo labai malonus ir nuo jo veido nedingo nuoširdi šypsena, nors kiti žmonės, turėdami tokios būklės dantis, kaip tik vengia šypsotis. Teisininkui pagailo padavėjo ir išeidamas jis paliko jam 25 tūkst. JAV dolerių arbatpinigių, kad šis galėtų susitvarkyti savo dantis.

„Pažiūrėjau į tą jauną vyrą ir supratau, kad jame yra kažkas ypatingo, – portalui kwch.com sakė Fredas Boettcheris. – Jis taip geranoriškai ir pasitikinčiai šypsojosi, bet jo burna atrodė skausmingai. Man tai padarė didžiulį įspūdį.“

Sulaukęs tokio dosnumo iš visiškai nepažįstamo žmogaus, Brianas neslėpė džiaugsmo ir net pravirko: „Tas vyras manęs visai nepažįsta ir jo dėka aš gavau tai, ko niekada nebūčiau galėjęs sau leisti. Mane taip smarkiai sujaudino tai, kad aš jam pasirodžiau svarbus“.

Geraširdžio teisininko dėka Brianas Maixneris jau gali džiaugtis tobula šypsena – jam atlikta dantų korekcija ir jis dabar atrodo kaip visai kitas žmogus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt