Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

George'o Clooney žmona advokatė Amal Clooney nyksta akyse – besveria tik 44 kilogramus

Smarkiai sulysusi Amal Clooney kelia nerimą
„Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr. / Smarkiai sulysusi Amal Clooney kelia nerimą
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Holivudo žvaigždės George'o Clooney žmona teisininkė Amal Clooney verčia gerbėjus nerimauti: per pastaruosius metus moteris smarkiai sulyso ir atrodo tarsi savo pačios skeletas.

Niekam ne paslaptis, kad Amal Clooney niekada nesižavėjo pramogų pasauliu ir nenorėjo būti jo dalimi. Tačiau ištekėjusi už vienos ryškiausių Holivudo žvaigždžių Amal pateko tarsi po didinamuoju stiklu – visiems pasidarė įdomuo, kaip ji gyvena.

Nors ir kaip nenorėtų būti apie paskalas rašančių žurnalų heroje, Amal to išvengti nepavyksta: pastaruoju metu labiausiai aptarinėjama tema tapo jos smarkiai sulysusi ir nerimą kelianti figūra.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Amal Clooney
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Amal Clooney

Pranešama, kad nuo rugsėjo, kuomet ištekėjo už George'o Clooney, anksčiau 58 kilogramus svėrusi žmogaus teisių specialistė numetė net 14 kilogramų ir dabar besveria vos 44! Jos ūgis – 172 cm.

Pastarieji Amal Clooney pasirodymai ant raudonojo kilimo, kuomet ji lydėdavo savo vyrą, gerbėjams kėlė nerimą: ji atrodo tokia liesa, kad, regis, smarkiau papūtęs vėjas ją lengvai galėtų nupūsti.

Žurnalui „Globe“ vienas šaltinis pasakojo, kad Amal tiek daug svorio numetė dėl streso: ji turi labai daug darbo, dar bando suderinti jį su įtemptu vyro grafiku ir pasirodymais ant raudonojo kilimo, o lyg to būtų dar maža, ji yra užsiėmusi ir bendrų poros namų Anglijoje renovacija.

Vis šie darbai ir dar nuolat netylančios kalbos apie Clooney santuokos krizę ir skyrybas išsekino advokatę, kuri iki šiol nebuvo pratusi prie tokio visuotinio dėmesio.

AFP/„Scanpix“ nuotr./George'as Clooney su žmona Amal Clooney
AFP/„Scanpix“ nuotr./George'as Clooney su žmona Amal Clooney
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt