Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Gatvės muzikos dieną užbaigė Andriaus Mamontovo diriguojama eisena su būgnais

Vilniuje vyko gatvės muzikos diena
Žmonės.lt montažas / Andrius Mamontovas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienį daugiau nei 20 Lietuvos miestų skęsta muzikoje – prieš dešimtmetį prasidėjusi Gatvės muzikos diena šiemet vyksta kone visoje šalyje. Vien Vilniuje pasirodymų – daugiau nei 174.

Čia mėgstamą atlikėją surado bet koks melomanas – sostinėje skamba rokas, hiphopas, popsas ir t.t. Apribojimų žanrams šioje muzikos fiestoje tiesiog nėra.

Per Gatvės muzikos dieną galima ne tik muzikuoti. Lindihopo šokėjai surengė nuotaikingas eitynes – nuo V.Kudirkos aikštės iki Gedimino paminklo Katedros aikštėje.

Renginius mieste užbaigė kita eisena – nuo Katedros Gedimino prospektu žingsniavo būrys būgnininkų. Jau tapo gražia tradicija, kad Gatvės muzikos dieną užbaigia „Drum2Gether“ su Andriumi Mamontovu priešakyje.

Dešimtys renginių ir vasariškas oras išviliojo Vilniaus gyventojus ir svečius į miesto gatves. Gausioje žmonių minioje buvo galima sutikti ne vieną šalies garsenybę. Gatvės muzikantų pasiklausyti išėjo Darius Užkuraitis, Viktoras Diawara, Gerūta Griniūtė, Simona Albavičiūtė-Bandita ir kt.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Darius ir Justė Pinkevičiai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Darius ir Justė Pinkevičiai

Šiuo metu kūdikio laukimo džiaugsmu gyvenantys Justė ir Darius Pinkevičiai taip pat nepraleido progos pasiklausyti gyvai skambančios muzikos.

Melomanų minioje įsimaišė ir „X Faktoriaus“ nugalėtoja Monika Pundziūtė-Monique. Neseniai apie skyrybas su Pauliumi Joniku pranešusią atlikėją lydėjo išvaizdus vaikinas. Pamačiusi Žmonės.lt fotografą Monique pasimetė – stengėsi atsitraukti nuo palydovo, paprašė leisti pozuoti vienai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Pundziūtė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Pundziūtė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt